Utylizacja lodówek i zamrażarek – Warszawa i okolice


Utylizacja lodówek i zamrażarek – Warszawa i okolice

Kontakt z serwisantem

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać szybką wycenę.

780 104 310

Szczegółowy opis usługi


W naszym serwisie zdajemy sobie sprawę, że czasami naprawa jest nieopłacalna lub niemożliwa. W takich wypadkach lepiej zdecydować się na zakup nowego urządzenia.

Pozostaje pytanie: co zrobić ze starym sprzętem? Dlatego nasza firma poza naprawą lodówek i zamrażarek oferuje także ich utylizację. Jeśli podejmą Państwo decyzję o zakupie nowego modelu, nie muszą Państwo martwić się o stare urządzenie. Nasi pracownicy mogą Państwa wyręczyć w utylizacji.


Oferta dojazdu do Klienta obejmuje:

- Warszawę
- Kobyłkę
- Marki
- Zielonkę
- Ząbki
- Sulejówek

Szczegóły nt. dojazdu w Cenniku.

Zajmiemy się montażem nowego urządzenia. Specjalizujemy się w montażu lodówek, zamrażarek i chłodziarko-zamrażarek do zabudowy. Po zakończonej instalacji podbijemy kartę gwarancyjną.

Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy.

Często zadawane pytania

Lepiej tego nie robić. Rozkręcenie sprzętu przed diagnozą może zatrzeć ślady usterki i utrudnić ocenę, co naprawdę się stało.

U Klienta naprawiane są najczęściej pralki, zmywarki, suszarki do ubrań, lodówki, zamrażarki, piekarniki elektryczne oraz płyty indukcyjne, ceramiczne i gazowe.
Jednak zdarza się, że przy poważniejszych naprawach zabieramy nawet i tak duży sprzęt do punktu serwisowego. Serwis naprawia większość sprzętu AGD dostępnego na rynku znanych marek jak Bosch, LG, Amica, Beko, Candy, Electrolux, Sharp, Gorenje, Hotpoint, Indesit, Whirlpool, Dyson i wiele innych.

Wyjątek stanowią urządzenia sprzedawane w sieciach takich jak Aldi, Lidl itp. Ze względu na bardzo utrudniony dostęp do części zamiennych oraz opłacalność napraw z punktu widzenia Klienta.

Tak, serwis przyjmuje zgłoszenia z terenu Warszawy. Dojazd dotyczy przede wszystkim dużego AGD, czyli sprzętu ciężkiego, zabudowanego lub trudnego do transportu.

Najszybsza reakcja możliwa jest zwykle w rejonach położonych bliżej punktu przy ul. Broniewskiego 37, czyli na Żoliborzu, Bielanach, Woli, Bemowie, w Śródmieściu oraz w północnej części Warszawy. Zgłoszenia przyjmowane są jednak także z pozostałych dzielnic miasta.

Obsługiwane dzielnice Warszawy:
Żoliborz, Bielany, Bemowo, Wola, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów, Włochy, Ursus, Białołęka, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów

Aby zgłosić naprawę AGD, najlepiej skontaktować się telefonicznie z serwisem i podać:
- rodzaj urządzenia
- markę i model sprzętu
- dzielnicę Warszawy
- objawy awarii
- informację, czy sprzęt jest wolnostojący, zabudowany czy możliwy do przewiezienia

Na podstawie tych informacji można ustalić, czy potrzebna będzie wizyta serwisanta u Klienta, czy lepiej dostarczyć urządzenie do punktu naprawczego.

Serwis AGD działa na terenie Warszawy.

W przypadku, gdy Klient rezygnuje z naprawy po dokonaniu diagnozy, koszt wizyty serwisanta wraz ze sprawdzeniem urządzenia wynosi 200 zł.

Większość zleceń realizujemy w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. W przypadkach nagłych (np. awaria lodówki) staramy się przyjechać jeszcze tego samego dnia.

NAJNOWSZE USŁUGI

Odkurzacz głośno pracuje lub się wyłącza? Serwis odkurzaczy w Warszawie-Żoliborz

Odkurzacz głośno pracuje lub się wyłącza? Serwis odkurzaczy w Warszawie-Żoliborz

Naprawa odkurzaczy - serwis w Warszawie, Żoliborz, Bielany

Naprawa odkurzaczy - serwis w Warszawie, Żoliborz, Bielany

Naprawa Pralek w Warszawie (Ursus, Włochy)

Naprawa Pralek w Warszawie (Ursus, Włochy)