Serwis AGD - Warszawa, Bemowo - Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Chrzanów


Serwis AGD - Warszawa, Bemowo - Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Chrzanów

Kontakt z serwisantem

Zadzwoń, aby umówić wizytę lub uzyskać szybką wycenę.

512 580 352

Szczegółowy opis usługi


Nasz serwis AGD specjalizuje się w naprawie pralek. Naprawiamy zarówno pralki automatyczne, jak i wirnikowe. Wymieniamy łożyska w pralkach oraz wykonujemy rzadką usługę spawania bębnów pralek. Oprócz powyższych urządzeń serwisujemy także zmywarki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, kuchenki indukcyjne i mikrofalowe, miksery czy blendery.

Naprawiamy sprzęt wszystkich marek. Jeśli to możliwe, zamiast oryginalnych części stosujemy elementy zamienne o identycznych parametrach. Dzięki temu sprzęt nie traci na jakości ani żywotności, zaś Klient nie ponosi niepotrzebnych wydatków podczas serwisu urządzenia. Na wszystkie nasze usługi udzielamy rocznej gwarancji!

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, koszt dojazdu i ekspertyzy wliczamy w cenę naprawy.

Często zadawane pytania

Na podstawie stanu technicznego urządzenia nasz technik doradzi, czy naprawa jest opłacalna. Często wymiana jednej części (np. grzałki za ok. 150-250 zł) pozwala na kolejne kilka lat bezawaryjnej pracy, co jest znacznie tańsze niż zakup nowego urządzenia.

Tak, specjalizujemy się w serwisowaniu tych marek. Mamy dostęp do oryginalnych części i dokumentacji technicznej najnowszych modeli pralek i zmywarek Bosch oraz Samsung.

Jeśli można to zrobić bezpiecznie, warto zapewnić dostęp do pralki, zaworu wody, odpływu i gniazdka. Jeśli pralka jest ciężka albo stoi ciasno, lepiej nie przesuwać jej samodzielnie. Serwisant oceni to na miejscu.

Aby zgłosić naprawę AGD, najlepiej skontaktować się telefonicznie z serwisem i podać:
- rodzaj urządzenia
- markę i model sprzętu
- dzielnicę Warszawy
- objawy awarii
- informację, czy sprzęt jest wolnostojący, zabudowany czy możliwy do przewiezienia

Na podstawie tych informacji można ustalić, czy potrzebna będzie wizyta serwisanta u Klienta, czy lepiej dostarczyć urządzenie do punktu naprawczego.

Serwis AGD działa na terenie Warszawy.

W przypadku, gdy Klient rezygnuje z naprawy po dokonaniu diagnozy, koszt wizyty serwisanta wraz ze sprawdzeniem urządzenia wynosi 200 zł.

Większość zleceń realizujemy w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. W przypadkach nagłych (np. awaria lodówki) staramy się przyjechać jeszcze tego samego dnia.

NAJNOWSZE USŁUGI

Serwis płyt indukcyjnych Warszawa Żoliborz - diagnostyka i naprawa

Serwis płyt indukcyjnych Warszawa Żoliborz - diagnostyka i naprawa

Naprawa płyt indukcyjnych Warszawa Żoliborz, Bielany

Naprawa płyt indukcyjnych Warszawa Żoliborz, Bielany

Zawieszające się moduły piekarników elektrycznych – Naprawa piekarników Warszawa Centrum, Bemowo

Zawieszające się moduły piekarników elektrycznych – Naprawa piekarników Warszawa Centrum, Bemowo