Płyta indukcyjna Bosch – gdzie naprawić po gwarancji w Warszawie? – Białołęka, Targówek
 
Płyta indukcyjna Bosch – gdzie naprawić po gwarancji w Warszawie? – Białołęka, Targówek


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

Jeśli dojdzie do usterki płyty indukcyjnej Bosch, nie zawsze trzeba wymieniać całe podzespoły. Nasi serwisanci, gdy tylko jest to możliwe i opłacalne, regenerują części płyt indukcyjnych. Zwykle jest to o wiele tańsze.

Jeśli już konieczna jest wymiana elementu, to bardzo precyzyjnie określamy, która część się uszkodziła. Wymieniamy tylko te elementy, które są konieczne. Nie naciągamy na niepotrzebne koszty.

Aby jeszcze bardziej zredukować koszty naprawy, zawsze staramy się proponować tańsze zamienniki. Starannie wyszukujemy takie części, które dorównują jakością oryginalnym częściom od producenta, nie obniżają jakości naprawy ani nie skracają żywotności urządzenia.

Przed przystąpieniem do naprawy przedstawiamy różne warianty jej kosztorysów. To Państwo decydują o przebiegu naprawy oraz o rodzaju wykorzystanych przez nas części.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Białołęki (Nowodwory, Dąbrówka Szlachecka, Brzeziny, Choszczówka, Białołęka Dworska, Henryków, Tarchomin, Żerań, Szamocin, Brzeziny, Kobiałka, Grodzisk) i Targówka (Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno, Bródno Podgrodzie, Zacisze, Elsnerów, Utrata).

Dojazd i ekspertyza w granicach Warszawy są płatne jedynie osobno. Opłatę tę pobieramy jedynie w przypadku odstąpienia od naprawy. Do każdej zrealizowanej naprawy dojazd i diagnoza są całkowicie bezpłatne. Szczegóły w naszym cenniku.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.

Zapraszamy do zgłoszeń!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Suszarki do ubrań Beko - serwis Warszawa
Suszarki do ubrań Beko - serwis Warszawa

Suszarki do prania to urządzenia, których zadaniem jest utrzymanie ubrań w dobrym stanie. Różne tkaniny wymagają dostosowanej temperatury, ponieważ ich struktura może się zniszczyć pod

Kuchenka - gdzie naprawić Okunin, Truskaw
Kuchenka - gdzie naprawić Okunin, Truskaw

Obsługa płyty grzejnej może wiązać się z ryzykiem. Szczególną uwagę należy poświęcić modelom płyt gazowych takich znanych marek jak Gorenje, Amica, Aeg. Nasz serwis zajmuje

Płyty gazowe - serwis Bielany, Mokotów
Płyty gazowe - serwis Bielany, Mokotów

Duży sprzęt AGD szybko się psuje, jeśli jest użytkowany bez konserwacji. Przykładem urządzenia, które po uszkodzeniu sprawia zagrożenie dla zdrowia jest płyta gazowa. Niektóre z