Naprawa usterek AGD-Warszawa Górce, Jelonki, Chrzanów- pralki
Usterki pralek mogą wynikać z zużycia części, nieprawidłowego używania sprzętu lub też z powodu wad produkcyjnych. Nasi serwisanci po poddaniu pralki pod szczegółową analizę techniczną, namierzą usterkę i zaproponują rozwiązanie. Często, jest to awaria, którą jesteśmy w stanie naprawić już podczas pierwszej wizyty. Jeśli jednak będziemy musieli zamówić odpowiednie części zamienne, czas oczekiwania na naprawę może potrwać kilka dni. Możemy oczywiście zaproponować części zamienne nie oryginalne, choć często równie trwałe, a za niższą cenę. Tę decyzję pozostawiamy już Państwu.
Dojeżdżamy do Klienta na terenie Bemowa, jak również całej Warszawy. W przypadku zleconej naprawy, dojazd oraz ekspertyza zostaną wliczone w cenę.
Sprowadzamy części zamienne i serwisujemy pralki firm: Amica, AEG, Ariston, Ardo, Bosch, Beko, Zanussi, Candy, Electrolux, Gorenje, Mastercook, Indesit, Polar, Siemens, Samsung, Whirlpool, Wrozamet i innych.
Na każdą naprawę udzielamy gwarancji oraz wystawiamy ekspertyzy dla banków i ubezpieczycieli.
Zapraszamy do zgłoszeń!