Nasz serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD. Specjalizujemy się w reperowaniu pralek każdego typu. Serwisujemy urządzenia od każdego producenta (
Bosch, Siemens, Electrolux, Beko, Gorenje i wiele innych) z wyjątkiem Miele. Nie możemy niestety pomóc w uszkodzeniach sprzętu zakupionego w Biedronce czy Lidlu, ponieważ producent nie zapewnia części zamiennych. nawet gdybyśmy dobrali części zamienne, najczęściej naprawa jest nieopłacalna.
Nasze usługi oferujemy z dojazdem do Klienta między innymi na terenie Mokotowa i Włoch. Nasi doświadczeni pracownicy sprawnie znajdą źródło awarii i wystawią ekspertyzę.
Koszt ekspertyzy z dojazdem znajdziecie Państwo w zakładce Cennik.
Nasi serwisanci wystawiają:
-ekspertyzy dla banków
-ekspertyzy dla ubezpieczycieli
Podbijamy karty gwarancyjne!Korzystając z naszych usług, masz gwarancję szybkiej i fachowej obsługi.
Będziemy wdzięczni, jeżeli pozostawią Państwo opinie na temat naszej pracy.
Oto link do napisania opinii: https://g.page/r/CbpeC6NDh8OBEB0/review