Gdzie naprawić kuchenkę gazową z gwarancją? – Wawer, Rembertów
 
Gdzie naprawić kuchenkę gazową z gwarancją? – Wawer, Rembertów


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

Gwarancja na naprawę jest bardzo ważna – dzięki niej mają Państwo pewność, że fachowiec skutecznie usunie usterkę, a nie tylko jej objawy.

W naszym serwisie każdą naprawę obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W razie jakichkolwiek problemów z usuwaną przez nas usterką mogą Państwo zwrócić się do nas o bezpłatną pomoc, której udzielimy priorytetowo.

Nasi doświadczeni fachowcy przed każdą naprawę szukają prawdziwej przyczyny usterki. Dopiero po jej wyeliminowaniu skupiają się na przywróceniu urządzeniu pełnej sprawności.

Sprowadzamy oryginalne części od producentów kuchenek gazowych. Wyszukujemy również tańsze zamienniki – ale tylko te, które już przetestowaliśmy i które będą w pełni kompatybilne z Państwa urządzeniem.

Serwisujemy kuchenki gazowo-elektryczne oraz płyty grzewcze gazowo-elektryczne firm takich jak AEG, Amica, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Finlux, Gorenje, Hotpoint Ariston, Indesit, Mastercook, Ravanson, Samsung, Siemens, Sharp, Smeg, Whirlpool i wiele innych.

Mają Państwo wątpliwości, czy podejmiemy się naprawy Państwa urządzenia? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszystkie pytania.

Szybko reagujemy na zgłoszenia z Pragi Południe, Wawra, Anina, Falenicy, Rembertowa. Dojeżdżamy również poza Warszawę (Wesoła, Sulejówek, Zielonka k. Warszawy, Ząbki, Marki, Kobyłka).
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis piekarników Smeg – Bemowo, Blizne Jasińskiego, Blizne Łaszczyńskiego
Serwis piekarników Smeg – Bemowo, Blizne Jasińskiego, Blizne Łaszczyńskiego

Producenci sprzętu AGD coraz częściej stosują praktyki obniżające żywotność urządzeń. Ma to na celu zwiększenie ich sprzedaży. Stosuje się słabej jakości podzespoły, które szybko ulegają

Serwis pralek Amica w Warszawie – Mokotów, Ursynów
Serwis pralek Amica w Warszawie – Mokotów, Ursynów

Każda pralka po kilku latach intensywnego użytkowania wymaga wymiany części, które zużywają się najszybciej. Nasi serwisanci przeprowadzą rutynową naprawę, polegającą na wymianie łożysk. Naprawimy również

Naprawa zmywarek Samsung – Warszawa, Śródmieście, Mokotów
Naprawa zmywarek Samsung – Warszawa, Śródmieście, Mokotów

Diagnozujemy i usuwamy wszystkie typy usterek w zmywarkach Samsung, takie jak: brak grzania wody, niedziałająca pompa w zmywarce, zmywarka nie domywa bądź nie dosusa naczyń,