Wymiana uszczelek w ekspresie Krups – Autoryzowany serwis AGD Krups – Warszawa, Śródmieście, Mokotów, Wilanów
 
Wymiana uszczelek w ekspresie Krups – Autoryzowany serwis AGD Krups – Warszawa, Śródmieście, Mokotów, Wilanów


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Uszczelki zużywają się w trakcie eksploatacji ekspresu. Wymiany mogą wymagać takie elementy jak uszczelka zaparzacza bądź złączka z uszczelką zaparzacza, uszczelka sitka bojlera, pojemnika na wodę, gniazda zaworu zbiornika na wodę, sprzęgła spieniacza mleka lub uszczelka uchwytu kolby. Mogą to być uszczelki płaskie lub typu o-ring.

Nasi serwisanci, doświadczeni w naprawie ekspresów do kawy różnych firm, typów i modeli, dobiorą odpowiednią uszczelkę, którą następnie zamontują w ekspresie. Ta drobna naprawa pozwala przywrócić przeciekającemu ekspresowi pełną sprawność.

Sprowadzamy zarówno oryginalne części do ekspresów Krups, jak i wyszukujemy tańsze zamienniki, które jakością wykonania i żywotnością dorównują częściom oryginalnym. To Państwo decydują, jakie części zostaną użyte w procesie naprawy.

Serwisujemy wszystkie typy ekspresów: przelewowe, przelewowo-ciśnieniowe, ciśnieniowe, automatyczne, kolbowe, z wbudowanym młynkiem, wolnostojące i do zabudowy. Nie naprawiamy jedynie ekspresów na kapsułki.

Mniejsze ekspresy przyjmujemy w naszym punkcie serwisowym przy ul. Broniewskiego 37. Większe urządzenia naprawiamy na miejscu u Klienta.

Dojeżdżamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy. Ekspresowo reagujemy na zgłoszenia ze Śródmieścia, Mokotowa i Wilanowa.

Zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Pruszków naprawa odkurzaczy
Pruszków naprawa odkurzaczy

Odkurzacze obecnie spełniają stałą i ważną rolę w nowoczesnych domostwach. Ich konstrukcja oraz panele sterowania są coraz bardziej skomplikowane. Nasz serwis oferuje usługi naprawy urządzeń

Wilanów, Wola - naprawa lodówek
Wilanów, Wola - naprawa lodówek

W naprawie urządzeń elektrycznych ważna jest wiedza na temat danej marki. Od lat naprawiamy sprzęty AGD różnego rodzaju. Diagnozujemy problemy związane z chłodzeniem w zamrażarkach,

Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie
Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie

Współczesne sprzęty AGD posiadają wiele udogodnień, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Lodówki często są wyposażone w pojemniki świeżości zwane również chillerami. Uszkodzenie jakiegokolwiek komponentu skutkuje