Tanie naprawy płyt indukcyjnych – Warszawa, Ursus, Piastów
 
Tanie naprawy płyt indukcyjnych – Warszawa, Ursus, Piastów


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

Jeśli dojdzie do usterki płyty indukcyjnej, nie zawsze trzeba wymieniać całe podzespoły, co wiąże się z wysokimi kosztami. Nasi serwisanci, gdy tylko jest to możliwe i opłacalne, regenerują poszczególne części płyt indukcyjnych.

Jeśli już konieczna jest wymiana elementu, to bardzo precyzyjnie określamy, która część się uszkodziła. Wymieniamy tylko te elementy, które są konieczne. Nie naciągamy na niepotrzebne koszty.

Aby jeszcze bardziej zredukować koszty naprawy, zawsze proponujemy tańsze zamienniki. Starannie wyszukujemy takie części, które dorównują jakością oryginalnym częściom od producenta, nie obniżają jakości naprawy ani nie skracają żywotności urządzenia.

Przed przystąpieniem do naprawy przedstawiamy różne warianty jej kosztorysów. To Państwo decydują o przebiegu naprawy oraz o rodzaju wykorzystanych przez nas części.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Ursusa (Gołąbki, Szamoty, Ursus Niedźwiadek, Ursus Skorosze, Czechowice, Stary Ursus). Dojeżdżamy do Klientów z całej Warszawy i okolic!

Dojazd i ekspertyza w granicach Warszawy kosztują 120 zł. Opłatę tę pobieramy jedynie w przypadku odstąpienia od naprawy. Do każdej zrealizowanej naprawy dojazd i diagnoza są całkowicie bezpłatne.

Dojazd do 10 km od granic administracyjnych Warszawy kosztuje dodatkowo 30 zł. Szczegóły w Cenniku.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Montaż płyt ceramicznych Samsung – Wola, Bemowo, Warszawa
Montaż płyt ceramicznych Samsung – Wola, Bemowo, Warszawa

Nasz serwis oferuje nie tylko usługi naprawy, ale również montuje urządzenia AGD do zabudowy. Zrealizujemy Państwa projekt zabudowy kuchennej. Zadbamy o estetykę montażu, doradzimy funkcjonalne,

Kuchenka gazowa – wymiana iskrownika – Warszawa, Białołęka, Targówek
Kuchenka gazowa – wymiana iskrownika – Warszawa, Białołęka, Targówek

Uszkodzony iskrownik nie uniemożliwia korzystania z kuchenki. Potrafi być jednak uciążliwy podczas przygotowywania posiłków, gdy potrzebujemy zapalniczki bądź zapałek, aby zapalić palnik.Wymiana iskrownika lub wiązki

Części zamienne do pralek – Mokotów, Wilanów, Warszawa
Części zamienne do pralek – Mokotów, Wilanów, Warszawa

Nasi serwisanci przeprowadzają kompleksowe naprawy pralek bębnowych i wirnikowych. Rozwiązujemy zarówno problemy wynikające z nadmiernego zużycia elementów pralki, jak i skutki jej niewłaściwego użytkowania czy