Tania naprawa płyt ceramicznych, darmowa ekspertyza – Warszawa, Mokotów, Wilanów
 
Tania naprawa płyt ceramicznych, darmowa ekspertyza – Warszawa, Mokotów, Wilanów


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

W naszym serwisie zawsze staramy się naprawić uszkodzenie zamiast wymieniać całe podzespoły, aby nie narażać w ten sposób naszych Klientów na niepotrzebne koszty. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu tańsze i skuteczne naprawy płyt ceramicznych.

Gdy tylko to możliwe, obok części oryginalnych od producenta oferujemy tańsze zamienniki. Zachowują one wszystkie parametry części oryginalnych – są kompatybilne z danym modelem płyty ceramicznej, cechuje je równie wysoka jakość i żywotność. Pozwalają one zredukować koszty naprawy do niezbędnego minimum.

Do każdej naprawy oferujemy darmowy dojazd i ekspertyzę. Dojazd i diagnoza są płatne jedynie w razie odstąpienia od naprawy lub wystawiania ekspertyzy jako oddzielną usługę (120 zł).

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z usuniętą przez nas usterką udzielimy niezbędnej pomocy całkowicie bezpłatnie.

Ekspresowo reagujemy na zgłoszenia z Mokotowa i Wilanowa. Dojeżdżamy do Klientów z całej Warszawy i okolicznych miejscowości.

Naprawiamy ceramiczne płyty grzewcze wszystkich firm, m.in. Beko, Bosch, Indesit, Electrolux, Amica, Whirlpool, Samsung, Siemens, Candy, Zelmer i wiele innych. Nie znalazłeś tu nazwy marki Twojej płyty grzewczej? Skontaktuj się z nami telefonicznie – na pewno będziemy w stanie pomóc!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Montaż płyt ceramicznych Samsung – Wola, Bemowo, Warszawa
Montaż płyt ceramicznych Samsung – Wola, Bemowo, Warszawa

Nasz serwis oferuje nie tylko usługi naprawy, ale również montuje urządzenia AGD do zabudowy. Zrealizujemy Państwa projekt zabudowy kuchennej. Zadbamy o estetykę montażu, doradzimy funkcjonalne,

Kuchenka gazowa – wymiana iskrownika – Warszawa, Białołęka, Targówek
Kuchenka gazowa – wymiana iskrownika – Warszawa, Białołęka, Targówek

Uszkodzony iskrownik nie uniemożliwia korzystania z kuchenki. Potrafi być jednak uciążliwy podczas przygotowywania posiłków, gdy potrzebujemy zapalniczki bądź zapałek, aby zapalić palnik.Wymiana iskrownika lub wiązki

Części zamienne do pralek – Mokotów, Wilanów, Warszawa
Części zamienne do pralek – Mokotów, Wilanów, Warszawa

Nasi serwisanci przeprowadzają kompleksowe naprawy pralek bębnowych i wirnikowych. Rozwiązujemy zarówno problemy wynikające z nadmiernego zużycia elementów pralki, jak i skutki jej niewłaściwego użytkowania czy