Tani serwis pralek w Warszawie
 
Tani serwis pralek w Warszawie


Kontakt z serwisantem

221021810

Gwarancja jest obowiązkowa, jeśli chcesz mieć pewność, że naprawa będzie skuteczna. Dlatego nasz serwis nie przerywa raz podjętej z Klientem współpracy. Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. W razie jakichkolwiek problemów z usuniętą przez nas usterką udzielimy pomocy szybko i bezpłatnie.

Dołożymy wszelkich starań, aby usunąć awarię i jej przyczynę w ciągu pierwszej wizyty.

Nie naciągamy na niepotrzebne koszty. Zawsze gdy tylko to możliwe regenerujemy części zamiast je wymieniać. Precyzyjnie lokalizujemy usterkę, wymieniamy pojedyncze części zamiast niepotrzebnego demontowania całych podzespołów. Nie namawiamy na nieopłacalne naprawy.

Wymieniamy łożyska, simering, amortyzatory oraz inne zużywalne elementy, bez względu na wiek i typ pralki. Jeśli to możliwe, proponujemy części zamienne o tych samych parametrach co oryginały. Zwykle w ten sposób Klient może sporo zaoszczędzić bez straty na jakości i żywotności sprzętu.

Działamy w całej Warszawie i okolicach (Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Wola, Bemowo, Ochota, Włochy, Ursus, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Rembertów, Targówek, Białołęka, Kobyłka, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek).

Dojazd i diagnostykę świadczymy gratis do każdej naprawy. Usługa jest płatna tylko w razie odstąpienia od naprawy – w przeciwnym razie jej koszt wynosi 0 zł!

Zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis zmywarek – szybkie naprawy u Klienta na terenie Mokotów, Czerniaków,
Serwis zmywarek – szybkie naprawy u Klienta na terenie Mokotów, Czerniaków,

Oferujemy części oryginalne i zamienniki. Oferujemy usługi serwisowe z wykorzystaniem oryginalnych części od producenta, jak i ich tańszych zamienników. Dzięki temu nasze usługi są dostępne

Szybki i skuteczny serwis zmywarek, Warszawa Śródmieście
Szybki i skuteczny serwis zmywarek, Warszawa Śródmieście

Szybki i skuteczny serwis zmywarek z szybką reakcją na wezwanie na terenie dzielnicy Warszawy – Śródmieście. Jeśli zauważyłeś problemy z Twoją zmywarką - nie czekaj dłużej.

Serwis AGD – Szybkie naprawy zmywarek, Warszawa Bielany, Żoliborz
Serwis AGD – Szybkie naprawy zmywarek, Warszawa Bielany, Żoliborz

Czasami problemy sprawia dość drobna usterka. W naszym zespole mamy specjalistów od zmywarek. Nasi serwisanci specjalizują się w konkretnych urządzeniach. Dlatego potrafią bardzo szybko zdiagnozować