Suszarka traci zasilanie – Warszawa, Mokotów, Wilanów, Ursynów
 
Suszarka traci zasilanie – Warszawa, Mokotów, Wilanów, Ursynów


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Jeśli automatyczna suszarka do ubrań traci zasilanie, a w gniazdku jest prąd, powodem może być usterka modułu sterowania. To najważniejszy element urządzenia. Jeśli moduł lub sterownik pojedynczej funkcji uległ awarii, może to powodować wyłączanie się suszarki przed końcem cyklu suszenia.

Suszarka może również tracić zasilanie wskutek uszkodzenia grzałki. Mogło dojść do zwarcia w jej obrębie – wówczas przepalone obwody tracą zasilanie. Trzeba wówczas wymienić uszkodzoną grzałkę na nową. Najprostszym sposobem na diagnozę w domu jest wówczas wymontowanie grzałki i sprawdzenie miernikiem, czy przepływa przez nią prąd.

Warto również sprawdzić, czy wentylator pracuje prawidłowo. Suszarka może tracić zasilanie wskutek niewłaściwej wentylacji. Jeśli wentylator uległ awarii, nie będzie się obracać, co można stwierdzić, przyglądając się mu, gdy urządzenie jest uruchomione. Podobnie problem stanowi zbyt wolna praca wentylatora.

Jeśli wszystkie powyższe opcje zawiodły lub konieczna jest wymiana którejś z uszkodzonych części, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym serwisem. Wycenimy naprawę, zaproponujemy części oryginalne od producenta lub ich tańsze zamienniki (to Państwo zdecydują, których użyjemy podczas naprawy).

Jeśli zdecydują się Państwo na przystąpienie do naprawy, koszt dojazdu i ekspertyzy w wysokości 120 zł wliczymy w cenę naprawy i tym samym anulujemy go.

Dojeżdżamy do Klientów z Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa, pozostałych dzielnic Warszawy oraz podwarszawskich miejscowości. Podbijamy karty gwarancyjne.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Tanie naprawy płyt indukcyjnych – Warszawa, Ursus, Piastów
Tanie naprawy płyt indukcyjnych – Warszawa, Ursus, Piastów

Jeśli dojdzie do usterki płyty indukcyjnej, nie zawsze trzeba wymieniać całe podzespoły, co wiąże się z wysokimi kosztami. Nasi serwisanci, gdy tylko jest to możliwe

Tania naprawa płyt ceramicznych, darmowa ekspertyza – Warszawa, Mokotów, Wilanów
Tania naprawa płyt ceramicznych, darmowa ekspertyza – Warszawa, Mokotów, Wilanów

W naszym serwisie zawsze staramy się naprawić uszkodzenie zamiast wymieniać całe podzespoły, aby nie narażać w ten sposób naszych Klientów na niepotrzebne koszty. Właśnie dlatego

Regeneracja pompy zmywarki – Warszawa, Praga Północ, Targówek
Regeneracja pompy zmywarki – Warszawa, Praga Północ, Targówek

Producenci urządzeń AGD coraz częściej projektują urządzenia o krótkiej żywotności, aby zwiększyć ich sprzedaż. Instalują słabej jakości podzespoły, które łatwiej ulegają awariom.Czy opłaca się naprawiać