Suszarka traci zasilanie – Warszawa, Mokotów, Wilanów, Ursynów
 
Suszarka traci zasilanie – Warszawa, Mokotów, Wilanów, Ursynów


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Jeśli automatyczna suszarka do ubrań traci zasilanie, a w gniazdku jest prąd, powodem może być usterka modułu sterowania. To najważniejszy element urządzenia. Jeśli moduł lub sterownik pojedynczej funkcji uległ awarii, może to powodować wyłączanie się suszarki przed końcem cyklu suszenia.

Suszarka może również tracić zasilanie wskutek uszkodzenia grzałki. Mogło dojść do zwarcia w jej obrębie – wówczas przepalone obwody tracą zasilanie. Trzeba wówczas wymienić uszkodzoną grzałkę na nową. Najprostszym sposobem na diagnozę w domu jest wówczas wymontowanie grzałki i sprawdzenie miernikiem, czy przepływa przez nią prąd.

Warto również sprawdzić, czy wentylator pracuje prawidłowo. Suszarka może tracić zasilanie wskutek niewłaściwej wentylacji. Jeśli wentylator uległ awarii, nie będzie się obracać, co można stwierdzić, przyglądając się mu, gdy urządzenie jest uruchomione. Podobnie problem stanowi zbyt wolna praca wentylatora.

Jeśli wszystkie powyższe opcje zawiodły lub konieczna jest wymiana którejś z uszkodzonych części, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym serwisem. Wycenimy naprawę, zaproponujemy części oryginalne od producenta lub ich tańsze zamienniki (to Państwo zdecydują, których użyjemy podczas naprawy).

Jeśli zdecydują się Państwo na przystąpienie do naprawy, koszt dojazdu i ekspertyzy w wysokości 120 zł wliczymy w cenę naprawy i tym samym anulujemy go.

Dojeżdżamy do Klientów z Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa, pozostałych dzielnic Warszawy oraz podwarszawskich miejscowości. Podbijamy karty gwarancyjne.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS DROBNEGO AGD MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Wymiana części zmywarki Siemens – Warszawa, Bielany, Bemowo, Żoliborz
Wymiana części zmywarki Siemens – Warszawa, Bielany, Bemowo, Żoliborz

Serwisujemy zmywarki Siemens. Przeprowadzamy ekspertyzę, w trakcie której precyzyjnie lokalizujemy usterkę i dobieramy optymalny sposób jej usunięcia.Sprowadzamy wszystkie niezbędne do naprawy części zamienne Siemens, takie

Ekspres do kawy Krups – części zamienne – Warszawa, Praga Północ, Praga Południe
Ekspres do kawy Krups – części zamienne – Warszawa, Praga Północ, Praga Południe

Przeprowadzamy autoryzowane naprawy ekspresów firmy Krups (podbijamy karty gwarancyjne). Sprowadzamy i montujemy części zamienne, takie jak: zawór do ekspresu, uszczelka lub uszczelka typu O-ring, tłok zaparzacza,

Suszarka automatyczna do ubrań Samsung – autoryzowany serwis – Śródmieście, Wola, Ochota
Suszarka automatyczna do ubrań Samsung – autoryzowany serwis – Śródmieście, Wola, Ochota

Serwisujemy suszarki automatyczne firmy Samsung. Jeśli suszarka przerywa cykl, nie kończy prania, traci zasilanie, kurczy ubrania, woda zbiera się w filtrze lub bęben suszarki się