Suszarka Samsung traci zasilanie – serwis AGD Warszawa Targówek
 
Suszarka Samsung traci zasilanie – serwis AGD Warszawa Targówek


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Jeśli suszarka automatyczna traci zasilanie, powodem może być usterka modułu sterowania. To najważniejszy element sprzętu. Jeśli moduł lub sterownik pojedynczej funkcji uległ awarii, może to prowadzić do wyłączania się suszarki przed zakończeniem cyklu suszenia.

Suszarka może również tracić zasilanie w wyniku uszkodzenia grzałki. Jeżeli doszło do zwarcia w jej obrębie – wówczas przepalone obwody tracą zasilanie. Trzeba wówczas wymienić uszkodzoną grzałkę na nową. Najprostszym sposobem na diagnozę w warunkach domowych jest wówczas wymontowanie grzałki i sprawdzenie miernikiem, czy przepływa przez nią prąd.

Warto również sprawdzić, czy wentylator pracuje prawidłowo. Suszarka może wyłączać się wskutek niewystarczającej wentylacji. Jeśli wentylator uległ awarii, nie obraca się lub pracuje zbyt wolno. Można to stwierdzić, przyglądając się mu podczas pracy urządzenia.

Jeśli wszystkie powyższe opcje zawiodły lub konieczna jest wymiana którejś z uszkodzonych części, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym serwisem. Wycenimy naprawę, zaproponujemy części oryginalne od producenta lub ich tańsze zamienniki (to Państwo zdecydują, których użyjemy podczas naprawy). Zamontujemy zamienne elementy, a na naprawę udzielimy rocznej gwarancji.

Jeśli zdecydują się Państwo na przystąpienie do naprawy, koszt dojazdu i ekspertyzy w wysokości 120 zł wliczymy w cenę naprawy i tym samym anulujemy go.

Szybko reagujemy na zgłoszenia z Targówka (Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno, Bródno Podgrodzie, Zacisze, Elsnerów, Utrata). Działamy w całej Warszawie i okolicach.

Zapraszamy do kontaktu.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.