Suszarka Samsung traci zasilanie – serwis AGD Warszawa Targówek
 
Suszarka Samsung traci zasilanie – serwis AGD Warszawa Targówek


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Jeśli suszarka automatyczna traci zasilanie, powodem może być usterka modułu sterowania. To najważniejszy element sprzętu. Jeśli moduł lub sterownik pojedynczej funkcji uległ awarii, może to prowadzić do wyłączania się suszarki przed zakończeniem cyklu suszenia.

Suszarka może również tracić zasilanie w wyniku uszkodzenia grzałki. Jeżeli doszło do zwarcia w jej obrębie – wówczas przepalone obwody tracą zasilanie. Trzeba wówczas wymienić uszkodzoną grzałkę na nową. Najprostszym sposobem na diagnozę w warunkach domowych jest wówczas wymontowanie grzałki i sprawdzenie miernikiem, czy przepływa przez nią prąd.

Warto również sprawdzić, czy wentylator pracuje prawidłowo. Suszarka może wyłączać się wskutek niewystarczającej wentylacji. Jeśli wentylator uległ awarii, nie obraca się lub pracuje zbyt wolno. Można to stwierdzić, przyglądając się mu podczas pracy urządzenia.

Jeśli wszystkie powyższe opcje zawiodły lub konieczna jest wymiana którejś z uszkodzonych części, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym serwisem. Wycenimy naprawę, zaproponujemy części oryginalne od producenta lub ich tańsze zamienniki (to Państwo zdecydują, których użyjemy podczas naprawy). Zamontujemy zamienne elementy, a na naprawę udzielimy rocznej gwarancji.

Jeśli zdecydują się Państwo na przystąpienie do naprawy, koszt dojazdu i ekspertyzy w wysokości 120 zł wliczymy w cenę naprawy i tym samym anulujemy go.

Szybko reagujemy na zgłoszenia z Targówka (Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno, Bródno Podgrodzie, Zacisze, Elsnerów, Utrata). Działamy w całej Warszawie i okolicach.

Zapraszamy do kontaktu.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Pruszków naprawa odkurzaczy
Pruszków naprawa odkurzaczy

Odkurzacze obecnie spełniają stałą i ważną rolę w nowoczesnych domostwach. Ich konstrukcja oraz panele sterowania są coraz bardziej skomplikowane. Nasz serwis oferuje usługi naprawy urządzeń

Wilanów, Wola - naprawa lodówek
Wilanów, Wola - naprawa lodówek

W naprawie urządzeń elektrycznych ważna jest wiedza na temat danej marki. Od lat naprawiamy sprzęty AGD różnego rodzaju. Diagnozujemy problemy związane z chłodzeniem w zamrażarkach,

Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie
Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie

Współczesne sprzęty AGD posiadają wiele udogodnień, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Lodówki często są wyposażone w pojemniki świeżości zwane również chillerami. Uszkodzenie jakiegokolwiek komponentu skutkuje