Serwis zmywarek do zabudowy – Wilanów, Warszawa
 
Serwis zmywarek do zabudowy – Wilanów, Warszawa


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Zapewniamy sprawną i skuteczną usługę serwisową, zawsze poprzedzoną diagnozą uszkodzeń oraz wyceną kosztów naprawy.

Wszystkie nasze działania serwisowe obejmuje roczna gwarancja. Dzięki temu mają Państwo pewność, że usterka zostanie skutecznie usunięta. W razie jakichkolwiek problemów (co zdarza się niezwykle rzadko), udzielimy pomocy ekspresowo i bezpłatnie.

Obsługujemy zmywarki firm takich jak Amica, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hotpoint, Indesit, LG, Mastercook, Smeg, Whirlpool.

Posiadasz zmywarkę w zabudowie innej marki (np. AEG, Berg, Concept, Grundig, Siemens, Teka)? Zadzwoń, a na pewno uda nam się pomóc. Naprawiamy sprzęt zarówno wiodących firm, jak i urządzenia mniej znanych marek, zagraniczne lub o niestandardowym sposobie montażu.

Jeśli konieczna będzie wymiana uszkodzonego elementu, zapewnimy oryginalne części od wszystkich producentów AGD. Ponadto oferujemy tańsze zamienniki, w pełni kompatybilne z Państwa urządzeniem. Nasz serwisant przygotuje wycenę obu opcji naprawy – to od Państwa zależy ostateczna decyzja o sposobie naprawy zmywarki.

Dojazd i diagnoza na terenie Warszawy znajdą Państwo w cenniku. Opłata nie jest pobierana w przypadku realizacji naprawy.

Prężnie działamy na terenie Wilanowa (Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin). Przyjmujemy zgłoszenia z terenu całej Warszawy i podwarszawskich miejscowości, zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Pruszków naprawa odkurzaczy
Pruszków naprawa odkurzaczy

Odkurzacze obecnie spełniają stałą i ważną rolę w nowoczesnych domostwach. Ich konstrukcja oraz panele sterowania są coraz bardziej skomplikowane. Nasz serwis oferuje usługi naprawy urządzeń

Wilanów, Wola - naprawa lodówek
Wilanów, Wola - naprawa lodówek

W naprawie urządzeń elektrycznych ważna jest wiedza na temat danej marki. Od lat naprawiamy sprzęty AGD różnego rodzaju. Diagnozujemy problemy związane z chłodzeniem w zamrażarkach,

Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie
Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie

Współczesne sprzęty AGD posiadają wiele udogodnień, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Lodówki często są wyposażone w pojemniki świeżości zwane również chillerami. Uszkodzenie jakiegokolwiek komponentu skutkuje