Serwis zamrażarek Electrolux – Warszawa, Wilanów, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska
 
Serwis zamrażarek Electrolux – Warszawa, Wilanów, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Jednymi z częstszych uszkodzeń zamrażarek Electrolux są błędy działania czujnika temperatury NTC. Są one spowodowane niewłaściwym użytkowaniem, błędami montażowymi lub skokami napięcia lokalnej sieci elektrycznej. Niekiedy wystarczy wymienić jedynie ten element, ale często zdarza się, że zalecamy pełną diagnozę zamrażarki. Jeden błąd w działaniu może z czasem spowodować kolejne, przez co trudniej jest znaleźć bezpośrednią przyczynę. Dzięki naszemu doświadczeniu jednak możemy być pewni, że dobrze naprawimy Twojego Electroluxa.

Na naprawę udzielimy rocznej gwarancji.

Dojeżdżamy w obrębie Wilanowa i pozostałych dzielnic Warszawy. Reagujemy na zgłoszenia z podwarszawskich miejscowości. Koszt dojazdu – zob. Cennik na naszej stronie.

W razie potrzeby wymienimy również inne elementy, takie jak bezpiecznik termiczny, czujnik wilgotności, wentylator, starter sprężarki, filtry agregatów, grzałki rozmrażające czy zabezpieczenie przeciążeniowe sprężarki.

Dobierzemy odpowiednie części zamienne. Zaproponujemy również tańsze zamienniki, w pełni kompatybilne z Państwa modelem zamrażarki Electrolux, aby mogli Państw wybrać najkorzystniejszą i najskuteczniejszą opcję naprawy.

Serwisujemy wszystkie typy zamrażarek: szufladowe, skrzyniowe i chłodziarkozamrażarki, w tym urządzenia do zabudowy kuchennej.

Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych dużego AGD z dojazdem do Klienta. Zapraszamy do zgłoszeń!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.