Serwis robotów planetarnych Bosch – Bielany, Warszawa
 
Serwis robotów planetarnych Bosch – Bielany, Warszawa


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Sprowadzamy części zamienne do robotów planetarnych Bosch. Do napraw używamy oryginalnych części od producenta i ich tańszych zamienników. Do Państwa należy decyzja, które z nich wykorzystamy podczas naprawy Państwa urządzenia.

Naprawimy zarówno nowsze modele, jak i te wycofane już ze sprzedaży.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji!

Ekspertyzę świadczymy gratis do każdego serwisu (płatna 100 zł oddzielnie lub w razie odtąpienia od naprawy). Szczegóły w Cenniku na naszej stronie.

Zapraszamy do współpracy Klientów z rejonu Bielan: ul. Marymoncka, Kasprowicza, Podleśna, Podczaszyńskiego, Broniewskiego, gen. Maczka, Al. Zjednoczenia, ul. Reymonta, Conrada, Kwitnąca, Aspekt, Andersena, Nocznickiego, Wólczyńska, Arkuszowa, Sokratesa, Przy Agorze, Heroldów, gen. Wittek, Wóycickiego i in.

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic, świadczymy również usługi naprawy dużego AGD z dojazdem do Klienta (koszt dojazdu wliczony w cenę naprawy).
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie lodówek i zamrażarek marki Bosch. Naprawimy lodówkę wolnostojącą i do zabudowy.Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne urządzeń tej marki, sprowadzamy części zamienne

Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa
Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa

Przeprowadzamy pogwarancyjne napraw urządzeń AGD marki Whirlpool. Specjalizujemy się w naprawie kuchenek mikrofalowych; serwisujemy również piekarniki elektryczne i płyty grzewcze.Sprowadzamy oryginalne części Whirlpool od producenta.

Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa
Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa

Specjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych oraz sprowadzaniu części zamiennych do nich. Serwisujemy nie tylko piekarniki dostępne na polskim rynku, ale również marki i modele