Serwis robotów planetarnych Boch – Białołęka, Warszawa
 
Serwis robotów planetarnych Boch – Białołęka, Warszawa


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Skończyła się gwarancja producenta robota planetarnego, a silnik lub któraś z części odmówiła posłuszeństwa? Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem, gdzie znajdziemy najlepsze, najkorzystniejsze cenowo i najszybsze rozwiązanie problemu.

Dobierzemy części zamienne Bosch od producenta. Zaproponujemy również tańsze zamienniki, jakościowo dorównujące częściom oryginalnym, przedstawimy ich wszystkie wady i zalety. Do Państwa należy decyzja, których z nich użyjemy podczas naprawy.

Uszkodzone roboty planetarne przyjmujemy do naprawy w naszym punkcie serwisowym przy ul. Broniewskiego 37 (niedaleko Al. Armii Krajowej; dobry dojazd z Targówka i Białołęki).

Jeśli zdecydują się Państwo na naprawę, nie naliczymy żadnej opłaty za diagnostykę usterki (osobno płatna 100 zł). Szczegóły w Cenniku na naszej stronie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie lodówek i zamrażarek marki Bosch. Naprawimy lodówkę wolnostojącą i do zabudowy.Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne urządzeń tej marki, sprowadzamy części zamienne

Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa
Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa

Przeprowadzamy pogwarancyjne napraw urządzeń AGD marki Whirlpool. Specjalizujemy się w naprawie kuchenek mikrofalowych; serwisujemy również piekarniki elektryczne i płyty grzewcze.Sprowadzamy oryginalne części Whirlpool od producenta.

Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa
Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa

Specjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych oraz sprowadzaniu części zamiennych do nich. Serwisujemy nie tylko piekarniki dostępne na polskim rynku, ale również marki i modele