Serwis pralek wirnikowych w Warszawie
 
Serwis pralek wirnikowych w Warszawie


Kontakt z serwisantem

​512580352

Pralka wirnikowa nie pierze, nie uruchamia się lub zatrzymuje się przed zakończeniem prania, nie pobiera lub nie wypompowuje wody,? Nasi doświadczeni serwisanci naprawiają nie tylko pralki bębnowe, ale także pralki wirnikowe z wsadem od góry.

Serwisujemy zarówno nowe modele pralek, jak i starsze egzemplarze, wycofane z produkcji lub takie, do których trudno sprowadzić części. Sprowadzamy części zamienne do wirówek Ravanson, Mesko, MPM, Sigma, Saturn, Electro-Line i innych.

Na każdą naprawę dajemy rok gwarancji. Dotyczy to zarówno wymiany części na oryginalne elementy od producenta, jak i na tańsze zamienniki. Przedstawiamy różne warianty naprawy do wyboru i osobno je wyceniamy, aby mogli Państwo podjąć świadomą decyzję.

Dojazd i diagnostyka gratis do każdej zrealizowanej naprawy! Szczegóły w Cenniku na naszej stronie.

Działamy w całej Warszawie i okolicach (Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Wola, Bemowo, Ochota, Włochy, Ursus, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Rembertów, Targówek, Białołęka, Kobyłka, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek).
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis zmywarek – szybkie naprawy u Klienta na terenie Mokotów, Czerniaków,
Serwis zmywarek – szybkie naprawy u Klienta na terenie Mokotów, Czerniaków,

Oferujemy części oryginalne i zamienniki. Oferujemy usługi serwisowe z wykorzystaniem oryginalnych części od producenta, jak i ich tańszych zamienników. Dzięki temu nasze usługi są dostępne

Szybki i skuteczny serwis zmywarek, Warszawa Śródmieście
Szybki i skuteczny serwis zmywarek, Warszawa Śródmieście

Szybki i skuteczny serwis zmywarek z szybką reakcją na wezwanie na terenie dzielnicy Warszawy – Śródmieście. Jeśli zauważyłeś problemy z Twoją zmywarką - nie czekaj dłużej.

Serwis AGD – Szybkie naprawy zmywarek, Warszawa Bielany, Żoliborz
Serwis AGD – Szybkie naprawy zmywarek, Warszawa Bielany, Żoliborz

Czasami problemy sprawia dość drobna usterka. W naszym zespole mamy specjalistów od zmywarek. Nasi serwisanci specjalizują się w konkretnych urządzeniach. Dlatego potrafią bardzo szybko zdiagnozować