Serwis pogwarancyjny – zmywarka Candy – Warszawa Białołęka
 
Serwis pogwarancyjny – zmywarka Candy – Warszawa Białołęka


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Serwisujemy zmywarki Candy po upływie gwarancji producenta. Przeprowadzamy diagnostykę, w trakcie której precyzyjnie lokalizujemy usterkę i opracowujemy optymalny plan naprawczy.

Sprowadzamy wszystkie niezbędne do naprawy części zamienne Candy, takie jak: pompa myjąca z grzałką/z turbiną, elektrozawór płaszcza wodnego, zbiornik do zmywarki, przepływomierz, płytka przepływomierza, ramię ze spryskiwaczem i in.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji serwisowej.

Dojazd i diagnostykę świadczymy gratis do każdej naprawy (płatne jedynie w razie rezgnacji z naprawy lub jako oddzielna usługa).

Zapraszamy do zapoznania się z Cennikiem, gdzie publikujemy aktualną wycenę napraw, szczegóły dojazdu i oceny technicznej.


Szybko reagujemy na zgłoszenia z warszawskiej Białołęki (ul. Białołęcka, Ostródzka, Myśliborska, Juranda ze Spychowa, Głębocka, Lewandów, Berensona, Kąty Grodziskie, Mochtyńska, Płochocińska, Kobiałka, Szamocin, Bohaterów, Żyrardowska, Czołowa, Klasyków, Modlińska, Światowida, Sprawna, Aluzyjna). Działamy w całej Warszawie i okolicach.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany

O każdy sprzęt AGD należy dbać. Kiedy kuchenka mikrofalowa zaczyna źle funkcjonować, najlepiej od razu zgłosić się do specjalisty i nie czekać, aż usterka się

Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka
Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawach pogwarancyjnych mikrofalówek. Szybko uporają się z problemami takimi jak słabe grzanie mikrofalówki, głośna praca urządzenia, uszkodzony wyświetlacz czy programator.

Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa
Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie kuchenek mikrofalowych po gwarancji producenta. Nasi pracownicy szybko znajdą przyczynę usterki i zregenerują urządzenie.Wymienimy uszkodzone części mikrofalówki Indesit lub