Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa
 
Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Przeprowadzamy pogwarancyjne napraw urządzeń AGD marki Whirlpool. Specjalizujemy się w naprawie kuchenek mikrofalowych; serwisujemy również piekarniki elektryczne i płyty grzewcze.

Sprowadzamy oryginalne części Whirlpool od producenta. Zawsze szukamy najbardziej korzystnego stosunku jakości do ceny, dlatego porównujemy oryginały z ich tańszymi zamiennikami. Proponujemy Państwu wszystkie dostępne opcje, ponieważ zamienniki jakością często dorównują częściom oryginalnym.

Bez względu na rodzaj użytych części, na każdą naprawę udzielamy 12-miesięcznej gwarancji! Da to Państwu pewność, że naprawa będzie skuteczna. W razie jakichkolwiek problemów udzielimy pomocy szybko i bezpłatnie.

Naprawiamy mikrofalówki wolnostojące i do zabudowy.

Przeprowadzamy również ekspertyzy w naszym punkcie serwisowym przy ul. Broniewskiego 37. Więcej informacji znajdziesz w Cenniku na naszej stronie.

Wieloma elementami zamiennymi dysponujemy od ręki, dlatego część napraw przeprowadzamy już podczas pierwszej wizyty.

Prężnie działamy w obrębie Ursynowa (ul. Puławska, Al. Rodowicza „Anody”, Al. KEN, ul. Poleczki, Nowoursynowska, Ciszewskiego, Kłobucka, Żołny, Kormoranów, Gandhi, Cynamonowa, Płaskowickiej, Stryjeńskich, Roentgena, Romera, Baletowa, Relaksowa, Dembego, Karczunkowska i in.).

Dojeżdżamy do Klientów z całej Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.