Serwis płyt ceramicznych – części zamienne – Wola, Warszawa
 
Serwis płyt ceramicznych – części zamienne – Wola, Warszawa


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Może się wydawać, że uszkodzenie uszczelki nie jest poważnym problemem. Jednak jeśli ma się do czynienia z urządzeniem AGD wysokiej klasy, może to doprowadzić do rozległych zniszczeń. Tak często dzieje się w przypadku płyt ceramicznych.

Problemem użytkowników ceramicznych płyt grzewczych bywają nie tylko uszczelki, ale również zaciski, sprężyny, moduły zasilające do kuchenki ceramicznej. Serwisanci w naszych punktach zajmują się wymianą na części firmowe lub zamienne, prowadzą pełne diagnostyki urządzeń wielu różnych typów.

Serwisujemy kuchenki wolnostojące oraz płyty ceramiczne i indukcyjne do zabudowy. Naprawiamy zarówno urządzenia wiodących producentów, jak i sprzęt mało znany lub zagraniczny. Sprowadzamy trudno dostępne części, gdy tylko to możliwe, proponujemy tańsze zamienniki wysokiej jakości.

Obsługujemy urządzenia marek Amica, Hotpoint-Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Indesit, Mastercook, Siemens, Smeg, Zanussi i nie tylko. Masz wątpliwości, czy zajmiemy się naprawą Twojej kuchenki ceramicznej? Skontaktuj się z nami, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Na każdą naprawę dajemy roczną gwarancję. Dojazd i ekspertyzę świadczymy gratis do każdej naprawy (szczegóły w Cenniku).

Ekspresowo reagujemy na zgłoszenia z Woli (Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, ul. Nowolipki, Anielewicza, Żelazna, Leszno, Okopowa, Stawki, Powązkowska, Towarowa, Kolejowa, Prosta, Płocka, Sokołowska, Kasprzaka, Wolska, Górczewska, Redutowa, Olbrachta, Deotymy, Ciołka, Obozowa, Dywizjonu 303, Marynin, Al. Prymasa Tysiąclecia, Rondo Zesłańców Syberyjskich, Al. Jerozolimskie). Działamy w całej Warszawie i okolicach.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Pruszków naprawa odkurzaczy
Pruszków naprawa odkurzaczy

Odkurzacze obecnie spełniają stałą i ważną rolę w nowoczesnych domostwach. Ich konstrukcja oraz panele sterowania są coraz bardziej skomplikowane. Nasz serwis oferuje usługi naprawy urządzeń

Wilanów, Wola - naprawa lodówek
Wilanów, Wola - naprawa lodówek

W naprawie urządzeń elektrycznych ważna jest wiedza na temat danej marki. Od lat naprawiamy sprzęty AGD różnego rodzaju. Diagnozujemy problemy związane z chłodzeniem w zamrażarkach,

Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie
Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie

Współczesne sprzęty AGD posiadają wiele udogodnień, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Lodówki często są wyposażone w pojemniki świeżości zwane również chillerami. Uszkodzenie jakiegokolwiek komponentu skutkuje