Serwis piekarników Smeg Warszawa Białołęka Targówek
 
Serwis piekarników Smeg Warszawa Białołęka Targówek


Kontakt z serwisantem

​512580352

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku AGD wiemy, że sprzęt po gwarancji może służyć równie dobrze jak nowe urządzenie. Dlatego warto inwestować w AGD dobrej jakości, użytkować je zgodnie z zaleceniami i prawidłowo konserwować, aby służyło jak najdłużej. W razie awarii takie urządzenie opłaca się naprawić zamiast wymieniać je na nowe - jest to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie.

Nasi serwisanci naprawią wszystkie typy i modele piekarników Smeg. Wykorzystujemy oryginalne części od producenta. Potrafimy jednak dobrać takie zamienniki, które działają równie dobrze co oryginalne elementy i są równie trwałe. Dlatego przedstawiamy kilka opcji naprawy i ich wyceny, aby mogli nasi Klienci wybrać najlepszą.

Doradzamy, jak prawidłowo użytkować, czyścić i konserwować sprzęt, aby uchronić go przed kolejną usterką.

Na każdą naprawę dajemy rok gwarancji. Daje to Klientowi pewność, że usterka została skutecznie usunięta, a piekarnik jest w pełni sprawny.

Koszt dojazdu i ekspertyzy gratis do każdej zrealizowanej naprawy.

Prężnie działamy na terenie Targówka (Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno, Bródno Podgrodzie, Zacisze, Elsnerów, Utrata) i Białołęki (Nowodwory, Dąbrówka Szlachecka, Brzeziny, Choszczówka, Białołęka Dworska, Henryków, Tarchomin, Żerań, Szamocin, Brzeziny, Kobiałka, Grodzisk). Dojeżdżamy w obrębie całej Warszawy i okolic, zapraszamy do zgłoszeń.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis zmywarek – szybkie naprawy u Klienta na terenie Mokotów, Czerniaków,
Serwis zmywarek – szybkie naprawy u Klienta na terenie Mokotów, Czerniaków,

Oferujemy części oryginalne i zamienniki. Oferujemy usługi serwisowe z wykorzystaniem oryginalnych części od producenta, jak i ich tańszych zamienników. Dzięki temu nasze usługi są dostępne

Szybki i skuteczny serwis zmywarek, Warszawa Śródmieście
Szybki i skuteczny serwis zmywarek, Warszawa Śródmieście

Szybki i skuteczny serwis zmywarek z szybką reakcją na wezwanie na terenie dzielnicy Warszawy – Śródmieście. Jeśli zauważyłeś problemy z Twoją zmywarką - nie czekaj dłużej.

Serwis AGD – Szybkie naprawy zmywarek, Warszawa Bielany, Żoliborz
Serwis AGD – Szybkie naprawy zmywarek, Warszawa Bielany, Żoliborz

Czasami problemy sprawia dość drobna usterka. W naszym zespole mamy specjalistów od zmywarek. Nasi serwisanci specjalizują się w konkretnych urządzeniach. Dlatego potrafią bardzo szybko zdiagnozować