Serwis piekarników Hotpoint-Ariston Warszawa
 
Serwis piekarników Hotpoint-Ariston Warszawa


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

Uszkodzony piekarnik elektryczny bardzo utrudnia codzienne przygotowywanie posiłków. Wielu potraw nie da się przyrządzić bez sprawnego piekarnika.

Bardzo częstą przyczyną awarii jest zabrudzony wentylator w systemie termoobiegu. Uszkodzona może być też jedna z grzałek, przez co piekarnik nie dopieka potraw równomiernie lub za słabo grzeje. Samodzielne próby naprawy piekarnika na własną rękę mogą okazać się nieskuteczne, gdy nie jesteśmy pewni, którą część należy wymienić i jak dobrać odpowiedni zamiennik.

Nasi serwisanci pomogą zaoszczędzić Państwu na naprawie czas i pieniądze. Od razu dobiorą właściwe części. Opracują plan naprawy tak, aby wymienić tylko niezbędne elementy. Nie naciągamy na wymianę części i podzespołów, gdy nie jest to konieczne. Kiedy tylko się da, regenerujemy zainstalowane w piekarniku elementy zamiast wymieniać je na nowe.

Mamy dostęp do szerokiego asortymentu części Hotpoint-Ariston do piekarników elektrycznych, a także do ich tańszych zamienników.

Na wymianę części i wszystkie naprawy dajemy roczną gwarancję.

Obsługujemy całą Warszawę (Żoliborz, Bielany, Śródmieście, Wola, Bemowo, Ochota, Włochy, Ursus, Mokotów, Wilanów, Praga Północ, Praga Południe, Wawer, Rembertów, Wesoła, Targówek, Białołęka) i okolice (Kobyłka, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek). Zapraszamy do zgłoszeń!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany

O każdy sprzęt AGD należy dbać. Kiedy kuchenka mikrofalowa zaczyna źle funkcjonować, najlepiej od razu zgłosić się do specjalisty i nie czekać, aż usterka się

Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka
Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawach pogwarancyjnych mikrofalówek. Szybko uporają się z problemami takimi jak słabe grzanie mikrofalówki, głośna praca urządzenia, uszkodzony wyświetlacz czy programator.

Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa
Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie kuchenek mikrofalowych po gwarancji producenta. Nasi pracownicy szybko znajdą przyczynę usterki i zregenerują urządzenie.Wymienimy uszkodzone części mikrofalówki Indesit lub