Serwis piekarników elektrycznych Zanussi – Warszawa, Białołęka, Targówek
 
Serwis piekarników elektrycznych Zanussi – Warszawa, Białołęka, Targówek


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Specjalizujemy się w pogwarancyjnych naprawach piekarników marki Zanussi. Dobierzemy części zamienne do wszystkich modeli piekarników elektrycznych tej firmy (zarówno tych obecnych w sprzedaży, jak i wycofanych).

Wymienimy przełącznik funkcji, grzałkę górną lub dolną, wentylator bądź silnik wentylatora, czujnik temperatury, termostat, zegar do piekarnika i wiele innych.

Oprócz oryginalnych części od producenta proponujemy również tańsze zamienniki. Zawsze dobieramy części o optymalnym stosunku jakości do ceny. Wybieramy elementy przez nas sprawdzone, które najdłużej posłużą.

Bez względu na rodzaj użytych do naprawy części, na każdy serwis udzielamy rocznej gwarancji.

Szybko reagujemy na zgłoszenia z Białołęki (Nowodwory, Dąbrówka Szlachecka, Brzeziny, Choszczówka, Białołęka Dworska, Henryków, Tarchomin, Żerań, Szamocin, Brzeziny, Kobiałka, Grodzisk) i Targówka (Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno, Bródno Podgrodzie, Zacisze, Elsnerów, Utrata).

Działamy w całej Warszawie i okolicach. Zapraszamy do zgłoszeń!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany

O każdy sprzęt AGD należy dbać. Kiedy kuchenka mikrofalowa zaczyna źle funkcjonować, najlepiej od razu zgłosić się do specjalisty i nie czekać, aż usterka się

Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka
Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawach pogwarancyjnych mikrofalówek. Szybko uporają się z problemami takimi jak słabe grzanie mikrofalówki, głośna praca urządzenia, uszkodzony wyświetlacz czy programator.

Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa
Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie kuchenek mikrofalowych po gwarancji producenta. Nasi pracownicy szybko znajdą przyczynę usterki i zregenerują urządzenie.Wymienimy uszkodzone części mikrofalówki Indesit lub