Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji – Warszawa Wilanów
 
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji – Warszawa Wilanów


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Posiadasz mikrofalówkę Beko, która uległa uszkodzeniu gwarancji producenta? Nie wiesz, gdzie naprawić kuchenkę Beko na miejscu, żeby nie płacić za dojazd serwisanta? Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu.

Od lat działamy w branży napraw AGD. Wypracowaliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym nasze naprawy są opłacalne.

Na każdy serwis udzielamy rocznej gwarancji. Oprócz oryginalnych części Beko od producenta oferujemy tańsze zamienniki, równie wysokiej jakości. Ich wybór nie powoduje utraty naszej gwarancji.

Dojazd i ekspertyzę świadczymy gratis do każdej naprawy. Usługa diagnozy jest płatna jedynie oddzielnie, np. w przypadku rezygnacji z naprawy.

Kuchenki wolnostojące naprawiamy również w naszym punkcie serwisowym przy ul. Broniewskiego 37. Ekspertyza jest wówczas tańsza. Ten koszt anulujemy w momencie podjęcia decyzji o naprawie.

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę? Zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany

O każdy sprzęt AGD należy dbać. Kiedy kuchenka mikrofalowa zaczyna źle funkcjonować, najlepiej od razu zgłosić się do specjalisty i nie czekać, aż usterka się

Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka
Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawach pogwarancyjnych mikrofalówek. Szybko uporają się z problemami takimi jak słabe grzanie mikrofalówki, głośna praca urządzenia, uszkodzony wyświetlacz czy programator.

Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa
Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie kuchenek mikrofalowych po gwarancji producenta. Nasi pracownicy szybko znajdą przyczynę usterki i zregenerują urządzenie.Wymienimy uszkodzone części mikrofalówki Indesit lub