Pralka Whirlpool przecieka – Warszawa, Wilanów, Mokotów, Ursynów
 
Pralka Whirlpool przecieka – Warszawa, Wilanów, Mokotów, Ursynów


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

Woda cieknąca z pralki podczas cyklu prania może mieć wiele przyczyn, takich jak:

1. Awaria pompy odprowadzającej wodę z pralki poprzez wąż odpływowy. Zazwyczaj jej naprawę uznaje się za nieopłacalną lub szczególnie trudną do przeprowadzenia, dlatego zaleca się wymianę pompy na nową.

2. Uszkodzone łożyska i simmering. Zepsuty simmering może skutkować wyciekiem wody na łożyska, co prowadzi do ich uszkodzenia i/lub powstania na nich rdzy. Jeśli uszczelka przecieka, zazwyczaj trzeba wymienić zarówno simmering, jak ułożyskowienie. Podczas wymiany tych elementów nasi serwisanci dbają o zachowanie szczelności na łączeniu simmeringa z łożyskiem – poprawny montaż tych części gwarantuje cichą pracę pralki.

3. Zużyty fartuch pralki. Fartuch może zniszczyć się z biegiem czasu wskutek normalnej eksploatacji lub na drodze uszkodzenia mechanicznego. Jeśli ciągłość gumowego elementu zostanie przerwana, poskutkuje to nieszczelnością drzwiczek i wyciekiem wody. Uszkodzony fartuch trzeba wymienić na nowy.

4. Pęknięcie węża łączącego bęben i pompę następuje np. wskutek poluzowania opaski zaciskowej (zacisku sprężynowego). Jeśli podczas oględzin okaże się, że są widoczne uszkodzenia, trzeba wymienić cały wąż na nowy. Nie poleca się odcinania uszkodzonej części węża i naciągania pozostałej długości, aby dosięgał pompy – powstałe wówczas naprężenia mogą rozerwać cały element. Wąż najlepiej jest wymienić na nowy.

5. Pęknięta szuflada na proszek i płyn do prania – należy ją wymienić na nową.

6. Pęknięty wąż odpływowy – najczęściej usterka powstaje na połączeniu węża z pompą odpływową lub z tyłu urządzenia, jeśli pralka jest za mocno przyciśnięta do ściany. Uszczelka węża mogła również pęknąć ze starości lub sam wąż mógł zapchać się większymi nieczystościami z pralki.

7. Nieszczelny elektrozawór pralki.

8. Nieszczelny zbiornik (tzw. wanna).

Przyczyn awarii może być wiele. Nasz doświadczony serwisant sprawnie i precyzyjnie zlokalizuje usterkę i oceni jej przyczynę. Pozwoli to do minimum ograniczyć koszty naprawy i wybrać tylko te części zamienne, które są konieczne. Fachowiec udzieli również wskazówek, jak użytkować pralkę, aby uniknąć kolejnych podobnych awarii (np. poinstruuje, jak i jak często czyścić filtr pompy odpływowej).

Przeprowadzamy autoryzowane naprawy pralek Whirlpool.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Mokotowa, Wilanowa i Ursynowa. Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. Jeśli po wydaniu ekspertyzy zdecydują się Państwo na naprawę, koszt dojazdu i diagnozy będzie po naszej stronie. Dysponujemy wieloma częściami zamiennymi, dlatego większość napraw przeprowadzamy już podczas pierwszej wizyty u Klienta.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS DROBNEGO AGD MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Płyta indukcyjna Samsung – tani serwis – Bemowo, Wola, Żoliborz, Bielany, Warszawa
Płyta indukcyjna Samsung – tani serwis – Bemowo, Wola, Żoliborz, Bielany, Warszawa

Specjalizujemy się w ekonomicznych naprawach płyt indukcyjnych. Wiemy, że naprawa płyty grzewczej nie musi być kosztowna, jeśli serwisant precyzyjnie zlokalizuje usterkę i wymieni tylko te

Zmywarka Amica – pompa się nie wyłącza – serwis AGD Warszawa
Zmywarka Amica – pompa się nie wyłącza – serwis AGD Warszawa

Powodów niewyłączającej się pompy może być kilka: zablokowany wirnik, zablokowany pływak, usterka modułu sterowania. Każdy model jest inny, wiele awarii jest trudnych do zdiagnozowania bez

Serwis suszarek automatycznych Electrolux – Praga Północ, Praga Południe, Warszawa
Serwis suszarek automatycznych Electrolux – Praga Północ, Praga Południe, Warszawa

Naprawiamy urządzenia marki Electrolux, specjalizujemy się zwłaszcza w serwisie pralek, pralko-suszarek i suszarek automatycznych. Serwisujemy suszarki do zabudowy oraz wolnostojące.Uporamy się z zapchanym filtrem, zużytymi