Pralka Samsung – serwis naprawczy – Mokotów, Warszawa
 
Pralka Samsung – serwis naprawczy – Mokotów, Warszawa


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Po kilku latach intensywnego użytkowania niemal każda pralka wymaga okresowej naprawy. Nie oznacza to wcale, że taniej jest ją wymienić. Najczęściej wystarczy wymienić zużywalne elementy, takie jak łożyska i simering, aby urządzenie działało niemal jak nowe.

Naprawiamy pralki Samsung w ramach serwisu pogwarancyjnego. Wymienimy łożyska i inne zużywalne elementy. Jeśli awaria jest poważna i konieczna będzie wymiana amortyzatora, pompy lub regeneracja silnika pralki – te problemy również rozwiążemy.

Przed przystąpieniem do naprawy przedstawiamy jej wycenę oraz szczegółową diagnostykę awarii. Jeśli to możliwe, proponujemy tańsze zamienniki o takich samych parametrach co części oryginalne. Zazwyczaj w ten sposób nasi Klienci mogą dużo zaoszczędzić. Jakość naprawy i żywotność sprzętu będzie identyczna jak w przypadku oryginalnych części – proponujemy wyłącznie sprawdzone, w pełni kompatybilne zamienniki.

Udzielamy własnej gwarancji na wymienione przez nas części, a także na zregenerowane podczas naprawy elementy. Gwarancja obejmuje rok po naprawie.

Po więcej informacji zapraszamy do Cennika na naszej stronie.

Przyjmujemy zgłoszenia z terenu całej Warszawy. Prężnie działamy w rejonie Mokotowa (ul. Puławska, Domaniewska, Woronicza, Rzymowskiego, Cybernetyki, Al. Wilanowska, ul. Czerniakowska i in.). Zapraszamy do zgłoszeń!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.