Płyta indukcyjna Whirlpool – spalony moduł zasilania – Białołęka, Targówek, Warszawa
 
Płyta indukcyjna Whirlpool – spalony moduł zasilania – Białołęka, Targówek, Warszawa


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Moduł zasilania uszkadza się zazwyczaj wskutek przepięcia w sieci energetycznej w trakcie użytkowania kuchenki. Przepalony moduł płyty indukcyjnej może objawiać się np. wybijaniem korków (aktywowaniem zabezpieczeń mieszkaniowych). Może dziać się to tuż po łączeniu bądź wyłączeniu płyty, w zależności od wersji oprogramowania.

Jeżeli awaria nie jest poważna (np. polega na uszkodzeniu warystora w module zasilania), płyta nie aktywuje zabezpieczeń mieszkaniowych ani nie wyłącza swojego zasilania. Mimo to po demontażu płyty widoczny jest zwęglony laminat, a usterka powinna zostać jak najszybciej naprawiona.

Nasi serwisanci, doświadczeni w zakresie napraw płyt indukcyjnych i ceramicznych, szybko zlokalizują usterkę. Dzięki precyzyjnym określeniu, jakie części należy wymienić, ograniczą koszty naprawy do minimum. Oprócz oryginalnych części zamiennych Whirlpool, gdy będzie to możliwe, zaproponują tańsze zamienniki, kompatybilne z danym urządzeniem. To rozwiązanie również pozwoli zaoszczędzić na naprawie bez pogarszania jej jakości ani żywotności urządzenia.

Bez względu na rodzaj użytych części, na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. W przypadku jakichkolwiek problemów z tą samą usterką, udzielimy pomocy priorytetowo i bezpłatnie.

Diagnozę i dojazd oferujemy gratis do każdej naprawy (płatne 120 zł jedynie w razie odstąpienia od naprawy). Szczegóły w Cenniku na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Białołęki (Nowodwory, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Białołęka Dworska, Tarchomin, Henryków, Żerań, Brzeziny, Szamocin, Kobiałka, Grodzisk) i Targówka (Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Zacisze, Bródno, Bródno Podgrodzie, Elsnerów, Utrata) oraz pozostałych dzielnic Warszawy.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS DROBNEGO AGD MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Montaż płyty indukcyjnej Bosch do zabudowy – serwis AGD Bosch – Warszawa, Mokotów, Wilanów
Montaż płyty indukcyjnej Bosch do zabudowy – serwis AGD Bosch – Warszawa, Mokotów, Wilanów

Nasi doświadczeni montażyści i serwisanci zamontują każdy model płyty indukcyjną Bosch. Montaż przeprowadzamy starannie, ściśle przestrzegamy zaleceń producenta. Doradzamy praktyczne, solidne rozwiązania zabudowy kuchennej.Po zakończonym

Kuchenka gazowa – wymiana iskrownika – Warszawa, Wola, Żoliborz
Kuchenka gazowa – wymiana iskrownika – Warszawa, Wola, Żoliborz

Uszkodzona wiązka iskrownika utrudnia lub uniemożliwia zapalenie palnika kuchenki bez zapałek czy zapalniczki. Nie uniemożliwia ona korzystania z kuchenki, ale z czasem staje się uciążliwa

Montaż piekarników elektrycznych – karta gwarancyjna – Mokotów, Wilanów, Warszawa
Montaż piekarników elektrycznych – karta gwarancyjna – Mokotów, Wilanów, Warszawa

Nasi doświadczeni montażyści i serwisanci zainstalują piekarnik każdego typu do zabudowy kuchennej. Zadbają zarówno o ścisłe przestrzeganie zaleceń producenta i poprawność instalacji, jak i o