Płyta indukcyjna Whirlpool – spalony moduł zasilania – Białołęka, Targówek, Warszawa
 
Płyta indukcyjna Whirlpool – spalony moduł zasilania – Białołęka, Targówek, Warszawa


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Moduł zasilania uszkadza się zazwyczaj wskutek przepięcia w sieci energetycznej w trakcie użytkowania kuchenki. Przepalony moduł płyty indukcyjnej może objawiać się np. wybijaniem korków (aktywowaniem zabezpieczeń mieszkaniowych). Może dziać się to tuż po łączeniu bądź wyłączeniu płyty, w zależności od wersji oprogramowania.

Jeżeli awaria nie jest poważna (np. polega na uszkodzeniu warystora w module zasilania), płyta nie aktywuje zabezpieczeń mieszkaniowych ani nie wyłącza swojego zasilania. Mimo to po demontażu płyty widoczny jest zwęglony laminat, a usterka powinna zostać jak najszybciej naprawiona.

Nasi serwisanci, doświadczeni w zakresie napraw płyt indukcyjnych i ceramicznych, szybko zlokalizują usterkę. Dzięki precyzyjnym określeniu, jakie części należy wymienić, ograniczą koszty naprawy do minimum. Oprócz oryginalnych części zamiennych Whirlpool, gdy będzie to możliwe, zaproponują tańsze zamienniki, kompatybilne z danym urządzeniem. To rozwiązanie również pozwoli zaoszczędzić na naprawie bez pogarszania jej jakości ani żywotności urządzenia.

Bez względu na rodzaj użytych części, na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. W przypadku jakichkolwiek problemów z tą samą usterką, udzielimy pomocy priorytetowo i bezpłatnie.

Diagnozę i dojazd oferujemy gratis do każdej naprawy (płatne 120 zł jedynie w razie odstąpienia od naprawy). Szczegóły w Cenniku na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Białołęki (Nowodwory, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Białołęka Dworska, Tarchomin, Henryków, Żerań, Brzeziny, Szamocin, Kobiałka, Grodzisk) i Targówka (Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Zacisze, Bródno, Bródno Podgrodzie, Elsnerów, Utrata) oraz pozostałych dzielnic Warszawy.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Piekarniki elektryczne – ekspertyza i karty gwarancyjne – Mokotów, Wilanów, Warszawa
Piekarniki elektryczne – ekspertyza i karty gwarancyjne – Mokotów, Wilanów, Warszawa

Kluczem każdej naprawy jest prawidłowa ekspertyza usterki. Nasi przeszkoleni serwisanci z wieloletnim doświadczeniem przed przystąpieniem do naprawy stawiają szczegółową diagnozę i przedstawiają różne opcje wyceny

Montaż kuchennego AGD Samsung – Praga Południe, Warszawa
Montaż kuchennego AGD Samsung – Praga Południe, Warszawa

Nasi serwisanci specjalizują się w montażu kuchennego AGD do zabudowy. Dbamy nie tylko o estetykę, ale przede wszystkim o prawidłową technicznie instalację. Odpowiednio podłączona elektronika

Robot kuchenny planetarny – części zamienne – Wola, Bemowo, Warszawa
Robot kuchenny planetarny – części zamienne – Wola, Bemowo, Warszawa

W naszym serwisie dysponujemy wieloma częściami zamiennymi do robotów planetarnych wszystkich marek. Sprowadzamy elementy zamienne od dużych i mniejszych producentów: Bosch, Philips, Krups, Zelmer, Silvercrest,