Płyta indukcyjna – ekspertyza – Warszawa, Mokotów, Wilanów
 
Płyta indukcyjna – ekspertyza – Warszawa, Mokotów, Wilanów


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

Płyta indukcyjna zawiesiła się, a kod błędu jest niezrozumiały? Lub płyta nie wykrywa garnka przeznaczonego do kuchenki indukcyjnej?

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym serwisem. Doświadczeni specjaliści ocenią stan techniczny płyty grzewczej i wycenią jej naprawę. Zawsze staramy się możliwie najbardziej obniżyć koszty serwisu urządzenia, dlatego nie wymieniamy części bez potrzeby i staramy się przywrócić sprawność tym, które już są zainstalowane. Jeśli kupno części zamiennych okaże się nieuniknione, zaproponujemy dwa warianty cenowe – uwzględniający części oryginalne oraz ich tańsze zamienniki, kompatybilne z danym modelem płyty.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. Podbijamy karty gwarancyjne oraz działamy w ramach serwisu pogwarancyjnego.

Wystawiamy ekspertyzy na zlecenie ubezpieczycieli oraz banków.

Ekspertyza i dojazd do Klienta wiąże się z kosztem w wysokości 120 zł. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na przystąpienie do naprawy, kwota ta zostanie anulowana (wliczona w koszt naprawy).

Przyjmujemy zgłoszenia z Mokotowa i Wilanowa (gdzie najszybciej docieramy do Klientów) oraz z pozostałych dzielnic Warszawy i okolic.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS DROBNEGO AGD MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Montaż i utylizacja piekarników elektrycznych: Warszawa, Bemowo, Fort Bema, Bielany
Montaż i utylizacja piekarników elektrycznych: Warszawa, Bemowo, Fort Bema, Bielany

Oferujemy usługi montażowe sprzętu AGD wolnostojącego lub do zabudowy: piekarników elektrycznych, a także płyt grzewczych, kuchenek mikrofalowych, zmywarek i in. Nasi doświadczeni serwisanci z wieloletnim

Ekipa montażowa – piekarniki – Wola, Ochota, Włochy (Warszawa)
Ekipa montażowa – piekarniki – Wola, Ochota, Włochy (Warszawa)

Prawidłowy montaż urządzenia AGD jest kluczowy dla jego bezawaryjnego użytkowania w przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza podłączania elektroniki. Szczególne wyzwanie stanowi podłączanie urządzenia AGD do zabudowy.Polecamy

Montaż AGD do zabudowy – płyty grzewcze – Ochota, Wola, Bemowo
Montaż AGD do zabudowy – płyty grzewcze – Ochota, Wola, Bemowo

...Podczas montażu płyty indukcyjnej lub ceramicznej kluczowe jest podłączenie elektroniki. To właśnie nieprawidłowy montaż „kabelków” prowadzi do większości awarii tuż po zakupie nowej płyty grzewczej.