Piekarnik nie grzeje – serwis Mastercook Warszawa
 
Piekarnik nie grzeje – serwis Mastercook Warszawa


Kontakt z serwisantem

​512 580 352

Jeżeli piekarnik Mastercook nie grzeje, najczęstszą przyczyną jest awaria zegara lub termostatu. Mogło również dojść do spalenia grzałki.

Nasi serwisanci sprawnie i precyzyjnie zdiagnozują usterkę, przedstawią ekspertyzę i zaproponują optymalne usunięcie awarii. Przygotują wyceny różnych opcji naprawy, uwzględniając oryginalne części Mastercook, jak i ich tańsze zamienniki – to Państwo zdecydują o wyborze części.

Na każdą naprawę zrealizowaną w naszym serwisie udzielamy rocznej gwarancji.

Dojazd serwisanta i ekspertyza są płatne w razie odstąpienia od naprawy (zob. Cennik). Jeśli jednak zdecydują się Państwo na przystąpienie do naprawy, do kosztu serwisu nie doliczymy ceny dojazdu ani diagnozy (dojazd i ekspertyza gratis).

Dojeżdżamy do Klientów z całej Warszawy oraz z okolic (Kobyłka, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek). Zapraszamy do zgłoszeń!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany

O każdy sprzęt AGD należy dbać. Kiedy kuchenka mikrofalowa zaczyna źle funkcjonować, najlepiej od razu zgłosić się do specjalisty i nie czekać, aż usterka się

Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka
Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawach pogwarancyjnych mikrofalówek. Szybko uporają się z problemami takimi jak słabe grzanie mikrofalówki, głośna praca urządzenia, uszkodzony wyświetlacz czy programator.

Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa
Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie kuchenek mikrofalowych po gwarancji producenta. Nasi pracownicy szybko znajdą przyczynę usterki i zregenerują urządzenie.Wymienimy uszkodzone części mikrofalówki Indesit lub