Piekarnik Electrolux – serwis pogwarancyjny – Wilanów, Warszawa
 
Piekarnik Electrolux – serwis pogwarancyjny – Wilanów, Warszawa


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Uszkodził się Twój piekarnik i potrzebujesz szybkiej, fachowej pomocy serwisanta? Dobrze trafiłeś. W naszym serwisie czas oczekiwania na naprawę jest bardzo krótki. Wieloma częściami zamiennymi dysponujemy od ręki, dlatego większość napraw możemy przeprowadzić od ręki, już podczas pierwszej wizyty. W przypadku części na zamówienie sprowadzamy je tak szybko jak to możliwe.

Przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy szczegółową diagnostykę i wyceniamy różne opcje naprawy. Wspólnie z Państwem podejmujemy decyzję, który plan naprawczy będzie najlepszy oraz jakie części wykorzystamy.

Wymienimy grzałkę, programator, termoobieg. Usuniemy usterki mechaniczne, wymieniając uszczelki, uchwyty, zawiasy, szybę lub drzwiczki.

Używamy oryginalnych części Electrolux oraz tańszych zamienników. To Państwo wybierają, z których z nich skorzystamy podczas naprawy Państwa piekarnika.

Na naprawę dajemy 12 miesięcy gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu!


Prężnie działamy na terenie Wilanowa (ul. Wiertnicza, Al. Wilanowska, Al. Rzeczypospolitej, ul. Przyczółkowa, Vogla, Branickiego, Klimczaka, Oś Królewska, Sarmacka, Syta, Zaściankowa, Wał Zawadowski, Kobylańska, Spiralna, Bruzdowa, Prętowa, Korbońskiego, Drewny, Rosochata, Wiechy, Rosy, Ruczaj). Reagujemy na zgłoszenia z całej Warszawy i okolic.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany

O każdy sprzęt AGD należy dbać. Kiedy kuchenka mikrofalowa zaczyna źle funkcjonować, najlepiej od razu zgłosić się do specjalisty i nie czekać, aż usterka się

Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka
Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawach pogwarancyjnych mikrofalówek. Szybko uporają się z problemami takimi jak słabe grzanie mikrofalówki, głośna praca urządzenia, uszkodzony wyświetlacz czy programator.

Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa
Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie kuchenek mikrofalowych po gwarancji producenta. Nasi pracownicy szybko znajdą przyczynę usterki i zregenerują urządzenie.Wymienimy uszkodzone części mikrofalówki Indesit lub