Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa
 
Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa


Kontakt z serwisantem

​512 580 352

Specjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych oraz sprowadzaniu części zamiennych do nich. Serwisujemy nie tylko piekarniki dostępne na polskim rynku, ale również marki i modele zagraniczne, niedostępne w Polsce. Wiemy, że nieraz trudno jest znaleźć serwis zajmujący się takimi naprawami. Prosimy o kontakt telefoniczny – dla nas taka naprawa to motywujące wyzwanie, któremu z pewnością podołamy.

Sprowadzimy najlepsze jakościowo i cenowo części zamienne. Jeśli będzie to możliwe, zaproponujemy kilka wariantów dostępnych części i przedstawimy każdy z nich. To Pańtwo wybiorą, którego z nich użyjemy podczas naprawy.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.

W obrębie granic administracyjnej Warszawy dojeżdżamy gratis. Dojazd i ekspertyza kosztują 120 zł jako odrębna usługa, ale w przypadku realizacji naprawy nie doliczamy żadnych opłat z tego tytułu!

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Mokotowa (Stary Mokotów, Sielce, Czerniaków, Siekierki, Augustówka, Sadyba, Stegny, Wierzbno, Ksawerów, Służew, Służewiec, Wyględów) i pozostałych dzielnic Warszawy.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.