Naprawa suszarki automatycznej z dojazdem – Warszawa, Wawer
 
Naprawa suszarki automatycznej z dojazdem – Warszawa, Wawer


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Jedną z usterek, jakie pojawiają się podczas korzystania z automatycznych suszarek do ubrań, jest niedokładne suszenie ubrań. Przyczyną tego stanu może być uszkodzony termostat, który reguluje pracę grzałki załączającej się w odpowiednim momencie suszenia. Jeśli termostat ulega awarii, grzałka nie załączy się.
 
Powodem może być również uszkodzona grzałka. Jeśli się nie nagrzewa, ubrania po zakończeniu cyklu suszenia będą nadal mokre. Zepsutą grzałkę należy wówczas wymienić.
 
Zbyt wolne obroty wentylatora zaburzają obieg powietrza w suszarce i powodują, że nie działa ona prawidłowo. Czasami wystarczy oczyszczenie zapchanego filtra. Kolejną przyczynę usterki może stanowić uszkodzony czujnik wilgoci, który nadaje niewłaściwe informacje do modułu sterującego urządzeniem.
 
W przypadku tej i innych usterek polecamy usługi naszego serwisu. Sprowadzamy części zamienne do wszystkich modeli sprzętu AGD. Na każdą naszą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.
 
Działamy na terenie Wawra (Aleksandrów, Anin, Falenica, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Radość), ale przyjmujemy również zgłoszenia ze wszystkich dzielnic Warszawy. Koszt dojazdu do Klienta oraz ekspertyzy w wysokości 120 zł wliczamy w cenę naprawy!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS DROBNEGO AGD MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Montaż i utylizacja piekarników elektrycznych: Warszawa, Bemowo, Fort Bema, Bielany
Montaż i utylizacja piekarników elektrycznych: Warszawa, Bemowo, Fort Bema, Bielany

Oferujemy usługi montażowe sprzętu AGD wolnostojącego lub do zabudowy: piekarników elektrycznych, a także płyt grzewczych, kuchenek mikrofalowych, zmywarek i in. Nasi doświadczeni serwisanci z wieloletnim

Ekipa montażowa – piekarniki – Wola, Ochota, Włochy (Warszawa)
Ekipa montażowa – piekarniki – Wola, Ochota, Włochy (Warszawa)

Prawidłowy montaż urządzenia AGD jest kluczowy dla jego bezawaryjnego użytkowania w przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza podłączania elektroniki. Szczególne wyzwanie stanowi podłączanie urządzenia AGD do zabudowy.Polecamy

Montaż AGD do zabudowy – płyty grzewcze – Ochota, Wola, Bemowo
Montaż AGD do zabudowy – płyty grzewcze – Ochota, Wola, Bemowo

...Podczas montażu płyty indukcyjnej lub ceramicznej kluczowe jest podłączenie elektroniki. To właśnie nieprawidłowy montaż „kabelków” prowadzi do większości awarii tuż po zakupie nowej płyty grzewczej.