Naprawa suszarek do ubrań – Warszawa, Górczewska
 
Naprawa suszarek do ubrań – Warszawa, Górczewska


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

Usterek dotykających suszarek do ubrań można wymienić wiele: suszarka nie dosusza ubrań lub przeryw cykl, traci zasilanie, kurczy ubrania. Zdarza się również, że w filtrze suszarki zbiera się woda.

Przyczyną tego stanu może być niewłaściwe wypoziomowanie suszarki. Można to łatwo sprawdzić przy pomocy poziomicy. Jeśli blat suszarki jest krzywy, należy wypoziomować nóżki urządzenia.

Poważniejszą usterką jest zapchana pompa odpływowa, zatkany kanał przepływowy lub zapchany/uszkodzony filtr. Konieczne będzie wówczas oczyszczenie elementu, a w razie poważnego uszkodzenia – wymienienie go na nowy. W tym zakresie polecamy usługi naszego serwisu. Dojeżdżamy do Klienta, gdzie – jeśli to możliwe – od ręki przeprowadzamy wszystkie naprawy. Sprowadzamy części oryginalne lub (na życzenie Klienta) ich odpowiednie zamienniki. Na każdą naszą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.

Najszybciej dojeżdżamy do Klientów z okolic ul. Górczewskiej (ul. Olbrachta, ul. Elekcyjna, ul. Deotymy), jednak przyjmujemy zgłoszenia z całej Warszawy i okolic. Koszt dojazdu do Klienta i ekspertyzy w wysokości 120 zł wliczamy w cenę naprawy!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS DROBNEGO AGD MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Montaż i utylizacja piekarników elektrycznych: Warszawa, Bemowo, Fort Bema, Bielany
Montaż i utylizacja piekarników elektrycznych: Warszawa, Bemowo, Fort Bema, Bielany

Oferujemy usługi montażowe sprzętu AGD wolnostojącego lub do zabudowy: piekarników elektrycznych, a także płyt grzewczych, kuchenek mikrofalowych, zmywarek i in. Nasi doświadczeni serwisanci z wieloletnim

Ekipa montażowa – piekarniki – Wola, Ochota, Włochy (Warszawa)
Ekipa montażowa – piekarniki – Wola, Ochota, Włochy (Warszawa)

Prawidłowy montaż urządzenia AGD jest kluczowy dla jego bezawaryjnego użytkowania w przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza podłączania elektroniki. Szczególne wyzwanie stanowi podłączanie urządzenia AGD do zabudowy.Polecamy

Montaż AGD do zabudowy – płyty grzewcze – Ochota, Wola, Bemowo
Montaż AGD do zabudowy – płyty grzewcze – Ochota, Wola, Bemowo

...Podczas montażu płyty indukcyjnej lub ceramicznej kluczowe jest podłączenie elektroniki. To właśnie nieprawidłowy montaż „kabelków” prowadzi do większości awarii tuż po zakupie nowej płyty grzewczej.