Naprawa starszych modeli piekarników w Warszawie
 
Naprawa starszych modeli piekarników w Warszawie


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Czy opłaca się naprawiać stary piekarnik? W wielu przypadkach urządzenie sprzed kilku czy kilkunastu lat po naprawie działa dłużej niż nowy model z tej samej półki cenowej. Starszy sprzęt wykonywany był z większą dbałością o jakość części; nowe modele często psują się tuż po zakończeniu gwarancji, a ich naprawa bywa nieopłacalna mimo że były eksploatowane tylko kilka lat.

Polecamy usługi naprawcze naszego serwisu, skrojone na miarę każdego urządzenia – zarówno nowego, jak i wieloletniego, do którego trudno już znaleźć części zamienne.

Na życzenie Klienta wyszukujemy tańsze części zamienne, które pozwalają na obniżenie kosztów naprawy – bez obniżenia jej skuteczności.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji serwisowej.

Nie naciągamy na nierentowne naprawy. Przed rozpoczęciem serwisu oceniamy stan techniczny urządzenia i wyceniamy jego naprawę.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany
Serwis mikrofalówek Beko po gwarancji Warszawa – Żoliborz, Bielany

O każdy sprzęt AGD należy dbać. Kiedy kuchenka mikrofalowa zaczyna źle funkcjonować, najlepiej od razu zgłosić się do specjalisty i nie czekać, aż usterka się

Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka
Serwis mikrofalówek Candy po gwarancji Warszawa Białołęka

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawach pogwarancyjnych mikrofalówek. Szybko uporają się z problemami takimi jak słabe grzanie mikrofalówki, głośna praca urządzenia, uszkodzony wyświetlacz czy programator.

Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa
Mikrofalówka Indesit serwis pogwarancyjny Warszawa

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie kuchenek mikrofalowych po gwarancji producenta. Nasi pracownicy szybko znajdą przyczynę usterki i zregenerują urządzenie.Wymienimy uszkodzone części mikrofalówki Indesit lub