Naprawa robota planetarnego Tefal – Bemowo, Żoliborz, Warszawa
 
Naprawa robota planetarnego Tefal – Bemowo, Żoliborz, Warszawa


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Roboty planetarne coraz częściej pojawiają się w polskich kuchniach. Ich wykorzystanie ułatwia zarówno kulinarne eksperymenty, jak i przygotowywanie codziennych posiłków dla całej rodziny. Dobrze dobrany robot – o odpowiednich dla nas funkcjach i parametrach – będzie służył przez lata.

Najlepiej jest wybierać urządzenia z jak najdłuższą gwarancją. Jeśli jednak po jej upływie dojdzie do awarii robota planetarnego, nie trzeba od razu kupować nowego urządzenia.

W naszym serwisie przywrócimy robota planetarnego do pełnej funkcjonalności. Dobierzemy oryginalne części zamienne od producenta, a gdy tylko będzie to możliwe, zaproponujemy tańsze zamienniki.

Na ekspertyzę zapraszamy do punktu usługowego przy ul. Broniewskiego 37.

Koszty ekspertyzy publikujemy w Cenniku na naszej stronie. Jeśli przystąpią Państwo do naprawy, nie pobierzemy jednak żadnych opłat za diagnozę.

Wystawiamy ekspertyzy na zlecenie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie lodówek i zamrażarek marki Bosch. Naprawimy lodówkę wolnostojącą i do zabudowy.Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne urządzeń tej marki, sprowadzamy części zamienne

Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa
Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa

Przeprowadzamy pogwarancyjne napraw urządzeń AGD marki Whirlpool. Specjalizujemy się w naprawie kuchenek mikrofalowych; serwisujemy również piekarniki elektryczne i płyty grzewcze.Sprowadzamy oryginalne części Whirlpool od producenta.

Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa
Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa

Specjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych oraz sprowadzaniu części zamiennych do nich. Serwisujemy nie tylko piekarniki dostępne na polskim rynku, ale również marki i modele