Naprawa piekarników elektrycznych z dojazdem – Wola, Warszawa
 
Naprawa piekarników elektrycznych z dojazdem – Wola, Warszawa


Kontakt z serwisantem

​512 580 352

Jeśli twój piekarnik się przegrzewa, oznacza to natychmiastową potrzebę naprawy. Klienci po zgłoszeniu urządzenia do naprawy otrzymywali od naszego serwisu różnorakie diagnozy. Przepalony termostat, niedziałający moduł sterowania, skoki napięcia – to zaledwie niektóre przykłady. Na szczęście nasi serwisanci potrafią uporać się z wieloma usterkami za pomocą nowoczesnych metod regeneracji elementów lub dzięki wymianie części. 

Każdą usterkę rozpatrujemy indywidualnie. Dzięki szczegółowej diagnozie ograniczamy koszty naprawy do niezbędnego minimum, ponieważ wymieniamy tylko te elementy, które bezwzględnie tego wymagają.

Naprawiamy piekarniki Whirlpool, Gorenje, Samsung, Indesit, Amica, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Mastercook i wiele, wiele innych! Serwisujemy urządzenia wolnostojące i do zabudowy. Naprawiamy sprzęt zarówno najnowszy, jak i wycofany ze sprzedaży i starszy. Trudno dostępne części to dla nas nie problem, potrafimy dobrać idealne zamienniki.

Masz wątpliwości, czy podejmiemy się naprawy Twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami, a na pewno uda nam się pomóc.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.

Dojeżdżamy do Klientów z całej Warszawy i okolic. Koszt dojazdu i ekspertyzy przy realizacji naprawy wynosi 0 zł (zob. Cennik).

Prężnie działamy na warszawskiej Woli (Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, ul. Nowolipki, Anielewicza, Żelazna, Leszno, Okopowa, Stawki, Powązkowska, Towarowa, Kolejowa, Prosta, Płocka, Sokołowska, Kasprzaka, Wolska, Górczewska, Redutowa, Olbrachta, Deotymy, Ciołka, Obozowa, Dywizjonu 303, Marynin, Al. Prymasa Tysiąclecia, Rondo Zesłańców Syberyjskich, Al. Jerozolimskie).

Zapraszamy do zgłoszeń. Gwarantujemy krótkie terminy i skuteczne usunięcie przyczyny awarii.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.