Naprawa piekarnika elektrycznego z gwarancją – Mokotów, Warszawa
 
Naprawa piekarnika elektrycznego z gwarancją – Mokotów, Warszawa


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

W naszym serwisie naprawiamy wszystkie typy piekarników: małe piekarniki wolnostojące, piekarniki elektryczne do zabudowy, piekarniki połączone z kuchenką gazową czy szuflady grzewcze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podejmiemy się naprawy niemal każdego urządzenia – również sprzętu o niestandardowym montażu oraz zagranicznego.

Serwisujemy piekarniki firm Amica, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hotpoint-Ariston, Indesit, Mastercook, Samsung, Smeg, Whirlpool i wielu innych.

Posiadasz piekarnik od innego producenta? Zadzwoń, a na pewno pomożemy.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. Dzięki temu mogą Państwo być pewni skuteczności naprawy. W razie jakichkolwiek problemów z usuniętą przez nas usterką udzielimy pomocy szybko i bezpłatnie.

Doradzamy, jak użytkować piekarnik i jak go konserwować, aby awaria się nie powtórzyła.

Sprowadzamy oryginalne części od producentów AGD, również te trudno dostępne. Porównujemy je z tańszymi, kompatybilnymi zamiennikami. Wyceniamy różne opcje naprawy i informujemy o ich zaletach i wadach, aby mogli Państwo wybrać najlepszy plan serwisowy dla siebie.

Prężnie działamy w rejonie Mokotowa (Stary Mokotów, Sielce, Czerniaków, Siekierki, Augustówka, Sadyba, Stegny, Wierzbno, Ksawerów, Służew, Służewiec, Wyględów). Dojeżdżamy do Klientów z całej Warszawy i okolicznych miejscowości.

Dojazd i ekspertyza osobno kosztują 120 zł, jednak usługę tę świadczymy gratis do każdej naprawy! Koszt dojazdu w obrębie granic administracyjnych Warszawy jest taki sam dla każdej dzielnicy. Zob. Cennik na naszej stronie.

Zapraszamy do zgłoszeń!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.