Naprawa odkurzacza Zelmer z gwarancją – Targówek, Białołęka, Warszawa
 
Naprawa odkurzacza Zelmer z gwarancją – Targówek, Białołęka, Warszawa


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

W naszym serwisie zawsze staramy się, aby naprawa była opłacalna dla Klienta. Dlatego każde działanie serwisowe poprzedza szczegółowa ekspertyza usterki. Lokalizujemy przyczynę awarii i wyceniamy koszty jej usunięcia. Proponujemy zarówno oryginalne części od producenta, jak i wysokiej jakości tańsze zamienniki, które będą działały tak samo dobrze, a obniżą koszty naprawy.

Naprawiamy wszystkie modele odkurzaczy Zelmer: tradycyjne, bezworkowe, pionowe, piorące czy z filtrem wodnym.

Wszystkie naprawy przeprowadzamy w naszym punkcie serwisowym przy ul. Broniewskiego 37 (niedaleko przystanku Park Olszyna, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Marymont).

Na każdą naprawę dajemy roczną gwarancję. Jeśli w tym czasie wystąpią jakiekolwiek problemy z usuniętą przez nas awarią, udzielimy pomocy szybko i bezpłatnie.

Ekspertyza odkurzacza kosztuje 50 zł, ale jeśli zdecydują się Pańtwo na naprawę, nie naliczymy tej opłaty (ekspertyza gratis, płatna jedynie jako oddzielna usługa).

Zapraszamy do kontaktu.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie lodówek i zamrażarek marki Bosch. Naprawimy lodówkę wolnostojącą i do zabudowy.Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne urządzeń tej marki, sprowadzamy części zamienne

Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa
Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa

Przeprowadzamy pogwarancyjne napraw urządzeń AGD marki Whirlpool. Specjalizujemy się w naprawie kuchenek mikrofalowych; serwisujemy również piekarniki elektryczne i płyty grzewcze.Sprowadzamy oryginalne części Whirlpool od producenta.

Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa
Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa

Specjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych oraz sprowadzaniu części zamiennych do nich. Serwisujemy nie tylko piekarniki dostępne na polskim rynku, ale również marki i modele