Naprawa bębna pralki – serwis AGD Warszawa Ursynów
 
Naprawa bębna pralki – serwis AGD Warszawa Ursynów


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

W naszym serwisie wykonujemy rzadką usługę spawania bębna pralki. U Klienta rozmontowujemy pralkę i otwieramy zbiornik na bęben. Następnie bęben przewozimy do serwisu, gdzie naprawiamy go z wykorzystaniem technologii spawania. Podczas kolejnej wizyty dokonujemy montażu bębna w pralce. Przy okazji czyścimy bęben oraz zbiornik.

Regenerujemy lub wymieniamy również inne części pralek, takie jak silnik, pompa, programator, wyświetlacz, łożyska i simering.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.

Serwisujemy pralki wszystkich producentów: AEG, Amica, Ariston, Ardo, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Zanussi, Gorenje, Indesit, Mastercook, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Wrozamet i inne. Do każdego urządzenia sprowadzamy oryginalne części od producenta.

Na Państwa życzenie wyszukujemy tańsze zamienniki. Doradzamy, które części będą najlepsze, szukając najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny.

Do ceny naprawy nie doliczamy kosztu dojazdu i ekspertyzy! Dojazd serwisanta i diagnoza płatne są jedynie jako oddzielna usługa (jako ekspertyza lub w przypadku rezygnacji z naprawy). Szczegóły w Cenniku na naszej stronie.

Szybko docieramy do Klientów z Ursynowa, w rejonie ulic: ul. Puławska, Al. Rodowicza „Anody”, Al. KEN, ul. Poleczki, Nowoursynowska, Ciszewskiego, Kłobucka, Żołny, Kormoranów, Gandhi, Cynamonowa, Płaskowickiej, Stryjeńskich, Roentgena, Romera, Baletowa, Relaksowa, Dembego, Karczunkowska i in.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców całej Warszawy i okolic!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie lodówek i zamrażarek marki Bosch. Naprawimy lodówkę wolnostojącą i do zabudowy.Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne urządzeń tej marki, sprowadzamy części zamienne

Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa
Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa

Przeprowadzamy pogwarancyjne napraw urządzeń AGD marki Whirlpool. Specjalizujemy się w naprawie kuchenek mikrofalowych; serwisujemy również piekarniki elektryczne i płyty grzewcze.Sprowadzamy oryginalne części Whirlpool od producenta.

Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa
Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa

Specjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych oraz sprowadzaniu części zamiennych do nich. Serwisujemy nie tylko piekarniki dostępne na polskim rynku, ale również marki i modele