Montaż i naprawa suszarek automatycznych – Warszawa, Wola, Bemowo, Żoliborz
 
Montaż i naprawa suszarek automatycznych – Warszawa, Wola, Bemowo, Żoliborz


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Suszarki do ubrań cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają założyć ubranie już w ciągu 2-3 godzin po ich wypraniu, podczas gdy tradycyjne wysuszenie mokrej odzieży zajmuje ponad dobę. Mimo to wciąż krąży wiele fałszywych mitów na ich temat.

Czy suszarki automatyczne niszczą ubrania? Nie, jeśli używamy ich zgodnie z oznaczeniami na metkach naszych ubrań. Jeśli na metce umieszczono piktogram przedstawiający przekreślone koło wpisane w kwadrat, oznacza to, że tej części garderoby nie można suszyć w suszarce. Pojawia się on na niewielu ubiorach, np. na strojach kąpielowych czy odzieży ozdobionej cekinami.

Czy suszarki mechacą i gniotą ubrania? Wprost przeciwnie – prawidłowo użytkowana suszarka powinna usuwać zmechacenia. Jeśli natomiast nie przekroczymy ładowności bębna, ubrania nie pogniotą się.

Właściwe użytkowanie suszarki jest również istotne dla jej bezawaryjnej, wieloletniej pracy. Jeśli często przeładowujemy bęben lub korzystamy z suszarki, gdy jest źle wypoziomowana, może to skutkować awarią.

Dlatego polecamy usługi naszych serwisantów, którzy podłączą suszarkę zgodnie z zaleceniami producenta i udzielą wielu cennych rad, dotyczących jej użytkowania i konserwacji. Wiemy, że prawidłowo użytkowany sprzęt może służyć wiele lat po zakończeniu gwarancji i chcemy dzielić się tą wiedzą ze swoimi Klientami.

Podbijamy karty gwarancyjne, dysponujemy wszystkimi niezbędnymi częściami zamiennymi lub sprowadzamy je na potrzeby naprawy. Wielu napraw dokonujemy już podczas pierwszej wizyty.

Najszybciej docieramy do Klientów z lewobrzeżnej Warszawy (Śródmieście, Wola, Ochota, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Ursynów, Mokotów, Wilanów).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Klientów z całej Warszawy i okolic!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS DROBNEGO AGD MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Naprawa robotów sprzątających i odkurzaczy – Warszawa, Żoliborz, Śródmieście, Bielany
Naprawa robotów sprzątających i odkurzaczy – Warszawa, Żoliborz, Śródmieście, Bielany

Oprócz dużych urządzeń (takich jak pralki, suszarki automatyczne do ubrań, zmywarki, kuchenki gazowe, elektryczne, ceramiczne, piekarniki), serwisujemy również drobny sprzęt AGD: automatyczne ekspresy do kawy,

Ekspres do kawy – wymiana steamera – Warszawa, Mokotów, Wilanów
Ekspres do kawy – wymiana steamera – Warszawa, Mokotów, Wilanów

Bez działającego steamera (spieniacza do mleka) korzystanie z profesjonalnego ekspresu do kawy w kawiarni czy restauracji jest bardzo ograniczone. Dlatego polecamy usługi naszego serwisu –

Serwis płyt ceramicznych – Warszawa, Wola, Mokotów, Śródmieście
Serwis płyt ceramicznych – Warszawa, Wola, Mokotów, Śródmieście

Płyta ceramiczna jest dobrym rozwiązaniem, jeśli gotujemy sporadycznie – pobiera więcej energii elektrycznej, ale jest tańsza w zakupie. Dodatkowym atutem mogą być niektóre modele płyt,