Montaż i naprawa suszarek automatycznych – Warszawa, Wola, Bemowo, Żoliborz
 
Montaż i naprawa suszarek automatycznych – Warszawa, Wola, Bemowo, Żoliborz


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Suszarki do ubrań cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają założyć ubranie już w ciągu 2-3 godzin po ich wypraniu, podczas gdy tradycyjne wysuszenie mokrej odzieży zajmuje ponad dobę. Mimo to wciąż krąży wiele fałszywych mitów na ich temat.

Czy suszarki automatyczne niszczą ubrania? Nie, jeśli używamy ich zgodnie z oznaczeniami na metkach naszych ubrań. Jeśli na metce umieszczono piktogram przedstawiający przekreślone koło wpisane w kwadrat, oznacza to, że tej części garderoby nie można suszyć w suszarce. Pojawia się on na niewielu ubiorach, np. na strojach kąpielowych czy odzieży ozdobionej cekinami.

Czy suszarki mechacą i gniotą ubrania? Wprost przeciwnie – prawidłowo użytkowana suszarka powinna usuwać zmechacenia. Jeśli natomiast nie przekroczymy ładowności bębna, ubrania nie pogniotą się.

Właściwe użytkowanie suszarki jest również istotne dla jej bezawaryjnej, wieloletniej pracy. Jeśli często przeładowujemy bęben lub korzystamy z suszarki, gdy jest źle wypoziomowana, może to skutkować awarią.

Dlatego polecamy usługi naszych serwisantów, którzy podłączą suszarkę zgodnie z zaleceniami producenta i udzielą wielu cennych rad, dotyczących jej użytkowania i konserwacji. Wiemy, że prawidłowo użytkowany sprzęt może służyć wiele lat po zakończeniu gwarancji i chcemy dzielić się tą wiedzą ze swoimi Klientami.

Podbijamy karty gwarancyjne, dysponujemy wszystkimi niezbędnymi częściami zamiennymi lub sprowadzamy je na potrzeby naprawy. Wielu napraw dokonujemy już podczas pierwszej wizyty.

Najszybciej docieramy do Klientów z lewobrzeżnej Warszawy (Śródmieście, Wola, Ochota, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Ursynów, Mokotów, Wilanów).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Klientów z całej Warszawy i okolic!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS DROBNEGO AGD MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Awaria kuchenki gazowej Bosch – Warszawa, Białołęka, Targówek, Praga Północ
Awaria kuchenki gazowej Bosch – Warszawa, Białołęka, Targówek, Praga Północ

Przeprowadzamy autoryzowane naprawy kuchenek gazowo-elektrycznych firmy Bosch (wolnostojących, do zabudowy i robionych na zamówienie, a także gazowe płyty grzewcze do zabudowy). Sprowadzamy wszystkie potrzebne do

Pralka Whirlpool przecieka – Warszawa, Wilanów, Mokotów, Ursynów
Pralka Whirlpool przecieka – Warszawa, Wilanów, Mokotów, Ursynów

Woda cieknąca z pralki podczas cyklu prania może mieć wiele przyczyn, takich jak:1. Awaria pompy odprowadzającej wodę z pralki poprzez wąż odpływowy. Zazwyczaj jej naprawę

Szybkie i tanie naprawy płyt indukcyjnych – Praga Południe, Kamionek, Saska Kępa, Gocław
Szybkie i tanie naprawy płyt indukcyjnych – Praga Południe, Kamionek, Saska Kępa, Gocław

Jeśli poszukujesz taniej naprawy AGD w Warszawie, dobrze trafiłeś! Nasz serwis specjalizuje się w sprzętach o wyższej wartości – lodówkach, zmywarkach, płytach indukcyjnych, a także