Montaż i naprawa suszarek automatycznych – Warszawa, Wola, Bemowo, Żoliborz
 
Montaż i naprawa suszarek automatycznych – Warszawa, Wola, Bemowo, Żoliborz


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Suszarki do ubrań cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają założyć ubranie już w ciągu 2-3 godzin po ich wypraniu, podczas gdy tradycyjne wysuszenie mokrej odzieży zajmuje ponad dobę. Mimo to wciąż krąży wiele fałszywych mitów na ich temat.

Czy suszarki automatyczne niszczą ubrania? Nie, jeśli używamy ich zgodnie z oznaczeniami na metkach naszych ubrań. Jeśli na metce umieszczono piktogram przedstawiający przekreślone koło wpisane w kwadrat, oznacza to, że tej części garderoby nie można suszyć w suszarce. Pojawia się on na niewielu ubiorach, np. na strojach kąpielowych czy odzieży ozdobionej cekinami.

Czy suszarki mechacą i gniotą ubrania? Wprost przeciwnie – prawidłowo użytkowana suszarka powinna usuwać zmechacenia. Jeśli natomiast nie przekroczymy ładowności bębna, ubrania nie pogniotą się.

Właściwe użytkowanie suszarki jest również istotne dla jej bezawaryjnej, wieloletniej pracy. Jeśli często przeładowujemy bęben lub korzystamy z suszarki, gdy jest źle wypoziomowana, może to skutkować awarią.

Dlatego polecamy usługi naszych serwisantów, którzy podłączą suszarkę zgodnie z zaleceniami producenta i udzielą wielu cennych rad, dotyczących jej użytkowania i konserwacji. Wiemy, że prawidłowo użytkowany sprzęt może służyć wiele lat po zakończeniu gwarancji i chcemy dzielić się tą wiedzą ze swoimi Klientami.

Podbijamy karty gwarancyjne, dysponujemy wszystkimi niezbędnymi częściami zamiennymi lub sprowadzamy je na potrzeby naprawy. Wielu napraw dokonujemy już podczas pierwszej wizyty.

Najszybciej docieramy do Klientów z lewobrzeżnej Warszawy (Śródmieście, Wola, Ochota, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Ursynów, Mokotów, Wilanów).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Klientów z całej Warszawy i okolic!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Tanie naprawy płyt indukcyjnych – Warszawa, Ursus, Piastów
Tanie naprawy płyt indukcyjnych – Warszawa, Ursus, Piastów

Jeśli dojdzie do usterki płyty indukcyjnej, nie zawsze trzeba wymieniać całe podzespoły, co wiąże się z wysokimi kosztami. Nasi serwisanci, gdy tylko jest to możliwe

Tania naprawa płyt ceramicznych, darmowa ekspertyza – Warszawa, Mokotów, Wilanów
Tania naprawa płyt ceramicznych, darmowa ekspertyza – Warszawa, Mokotów, Wilanów

W naszym serwisie zawsze staramy się naprawić uszkodzenie zamiast wymieniać całe podzespoły, aby nie narażać w ten sposób naszych Klientów na niepotrzebne koszty. Właśnie dlatego

Regeneracja pompy zmywarki – Warszawa, Praga Północ, Targówek
Regeneracja pompy zmywarki – Warszawa, Praga Północ, Targówek

Producenci urządzeń AGD coraz częściej projektują urządzenia o krótkiej żywotności, aby zwiększyć ich sprzedaż. Instalują słabej jakości podzespoły, które łatwiej ulegają awariom.Czy opłaca się naprawiać