Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie lodówek i zamrażarek marki Bosch. Naprawimy lodówkę wolnostojącą i do zabudowy.

Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne urządzeń tej marki, sprowadzamy części zamienne od producenta. Wymienimy uszkodzony termostat, wentylator, filtr wody, moduł sterujący, amortyzator i inne zużyte elementy. Doradzimy, jak użytkować i konserwować lodówkę, aby służyła bezawaryjnie latami.

Proponujemy również tańsze zamienniki. Zanim przystąpimy do naprawy przedstawiamy wady i zalety każdej opcji oraz ich wycenę. To Państwo wybierają, którą z nich zrealizujemy.

Na każde działanie serwisowe dajemy roczną gwarancję! W razie jakichkolwiek problemów z usuwaną przez nas usterką udzielimy pomocy priorytetowo i bezpłatnie.

Szybko dojeżdżamy do Klientów z warszawskiego Targówka (ul. Radzymińska, Młodzieńcza, Kondratowicza, Codzienna, św. Wincentego, Gilarska, Borzymowska, św. Jacka Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Bazyliańska, trasa Toruńska, ul. Swojska, Księcia Ziemowita, Rzeczna, Zabraniecka, Trocka).

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców z całej Warszawy i okolicznych miejscowości!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.