Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Bemowo, Warszawa
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Bemowo, Warszawa


Kontakt z serwisantem

22 102 18 10

Z naszego wieloletniego doświadczenia w branży napraw AGD wynika, że wiele urządzeń może służyć długo po upływie gwarancji. Część usterek jest bardzo łatwa do usunięcia, a naprawa sprawdzonego urządzenia o dobrych parametrach – bardziej opłacalna niż zakup nowego za mniejszą kwotę.

Jednocześnie nie naciągamy Państwa na niepotrzebne koszty i nie będziemy doradzać naprawy, która jest nierentowna. Jeśli bardziej opłacalny będzie zakup nowej chłodziarko-zamrażarki, poinformujemy o tym podczas ekspertyzy i wyceny naprawy.

Wybieramy sprawdzone części zamienne. Nie zawsze są to oryginalne elementy od producenta, często proponujemy również tańsze zamienniki jeśli wiemy, że działają one równie dobrze. To Państwo decydują, które z nich wykorzystamy podczas naprawy.

Bez względu na rodzaj użytych części, na każdą naprawę udzielimy rocznej gwarancji.

Nie muszą Państwo martwić się o transport urządzenia do serwisu, ponieważ nasze usługi świadczymy z dojazdem!

Oferta dojazdowa obejmuje teren całej Warszawy i okolic. Najszybciej reagujemy na terenie Bemowa, Woli, Żoliborza i Bielan.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie lodówek i zamrażarek marki Bosch. Naprawimy lodówkę wolnostojącą i do zabudowy.Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne urządzeń tej marki, sprowadzamy części zamienne

Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa
Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa

Przeprowadzamy pogwarancyjne napraw urządzeń AGD marki Whirlpool. Specjalizujemy się w naprawie kuchenek mikrofalowych; serwisujemy również piekarniki elektryczne i płyty grzewcze.Sprowadzamy oryginalne części Whirlpool od producenta.

Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa
Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa

Specjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych oraz sprowadzaniu części zamiennych do nich. Serwisujemy nie tylko piekarniki dostępne na polskim rynku, ale również marki i modele