Konserwacja ekspresu do zabudowy – serwis AGD z dojazdem – Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka
 
Konserwacja ekspresu do zabudowy – serwis AGD z dojazdem – Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka


Kontakt z serwisantem

512 580 352

Wykonujemy kompleksowe usługi okresowych przeglądów i zabiegów konserwacyjnych ekspresów do kawy, takich jak: smarowanie zaparzacza, usuwanie kamienia, czyszczenie bloku grzewczego, obwodów kawy i mleka oraz młynka czy przegląd stanu zaworu i uszczelek.

Konserwujemy ekspresy do zabudowy i wolnostojące każdego typu: automatyczne, kolbowe i przelewowe (za wyjątkiem ekspresów na kapsułki). Przeprowadzamy konserwacje profesjonalnych ekspresów dla baristów i lokali gastronomicznych.

W razie zdiagnozowania usterki możemy przeprowadzić wszystkie niezbędne naprawy. Naprawy dokonujemy na miejscu podczas pierwszej wizyty serwisanta lub, w razie konieczności, sprowadzamy części zamienne. Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.

Dysponujemy dostępem do szerokiego asortymentu części zamiennych i podzespołów oraz kontaktami do zaufanych kooperantów. Oferujemy części najwyższej jakości – zarówno oryginalne od producenta, jak i ich tańsze zamienniki.

Służymy radą w kwestii prawidłowej eksploatacji i konserwacji urządzenia, co pozwoli uniknąć awarii oraz zakamienienia ekspresu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Klientów z prawobrzeżnej Warszawy, a także pozostałych dzielnic i okolicznych miejscowości.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Pruszków naprawa odkurzaczy
Pruszków naprawa odkurzaczy

Odkurzacze obecnie spełniają stałą i ważną rolę w nowoczesnych domostwach. Ich konstrukcja oraz panele sterowania są coraz bardziej skomplikowane. Nasz serwis oferuje usługi naprawy urządzeń

Wilanów, Wola - naprawa lodówek
Wilanów, Wola - naprawa lodówek

W naprawie urządzeń elektrycznych ważna jest wiedza na temat danej marki. Od lat naprawiamy sprzęty AGD różnego rodzaju. Diagnozujemy problemy związane z chłodzeniem w zamrażarkach,

Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie
Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie

Współczesne sprzęty AGD posiadają wiele udogodnień, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Lodówki często są wyposażone w pojemniki świeżości zwane również chillerami. Uszkodzenie jakiegokolwiek komponentu skutkuje