Gdzie naprawić suszarkę Beko w Warszawie? – serwis AGD Beko, Mokotów, Warszawa
 
Gdzie naprawić suszarkę Beko w Warszawie? – serwis AGD Beko, Mokotów, Warszawa


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Skończyła się gwarancja producenta, a suszarka automatyczna Beko uległa awarii? Czy opłaca się ją naprawiać, czy może lepiej wymienić ją na nowszy model?

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że wiele napraw uszkodzonego AGD jest opłacalnych. Sprzęt po gwarancji często służy bezawaryjnie latami, jeśli jest prawidłowo użytkowany i konserwowany.

Niektóre zużywalne części mogą jednak wymagać wymiany. W suszarce lub pralko-suszarce do ubrań mogą to być łożyska bądź amortyzator. Wymiana elementu na nowy przywróci sprzętowi pełną sprawność.

Zajmujemy się również poważniejszymi awariami. Wymienimy silnik, programator lub elekromagnetyczną blokadę drzwi, zespawamy uszkodzony bęben, zregenerujemy pompę.

Aby zagwarantować Pańtwu opłacalność naprawy, na każde działanie serwisowe dajemy roczną gwarancję. W razie jakichkolwiek problemów z usuniętą przez nas usterką udzielimy pomocy szybko i bezpłatnie.

Sprowadzamy części zamienne do suszarek, pralko-suszarek oraz pralek Beko. Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych urządzeń tej marki.

Dojazd do naprawy świadczymy gratis! Szczegóły w Cenniku.

Ekspresowo dojeżdżamy do Klientów z Mokotowa (ul. Puławska, Al. Niepodległości, ul. Waryńskiego, Boboli, Wołoska, Racławicka, Etiudy Rewolucyjnej, Domaniewska, Woronicza, Modzelewskiego, Rzymowskiego, Cybernetyki, Rolna, Al. Wilanowska, ul. Jana III Sobieskiego, Czerniakowska, Belwederska, Gagarina, Powsińska, Idzikowskiego, Gołkowska, Nałęczowska).

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.