Części zamienne do zmywarek Electrolux – Wawer, Rembertów
 
Części zamienne do zmywarek Electrolux – Wawer, Rembertów


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Dobrze dobrane części zamienne są kluczowe dla udanej naprawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie napraw AGD nasi serwisanci potrafią idealnie dopasować potrzebne elementy.

Precyzyjnie określamy przyczynę usterki oraz jej zakres. Dlatego wymieniamy tylko te części, które uległy bezpowrotnemu uszkodzeniu lub ich regeneracja jest nieopłacalna – nie wymieniamy całych podzespołów, jeśli nie jest to konieczne.

Wiemy, że wiele oryginalnych części mogą zastąpić ich tańsze zamienniki, które sprawdzają się równie dobrze i służą równie długo. Przed przystąpieniem do naprawy przedstawiamy ekspertyzę awarii oraz proponujemy różne sposoby jej usunięcia. Informujemy o wszystkich ich wadach i zaletach, a Państwo wybierają, którą opcję naprawy zrealizujemy.
Specjalizujemy się w pogwarancyjnych naprawach sprzętu Electrolux.

Bez względu na rodzaj użytych części, na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.

Dojeżdżamy do Klientów w obrębie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Prężnie działamy na terenie Wawra (Aleksandrów, Anin, Falenica, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Nadwiśle, Radość, Sadul, Zerzeń) i Rembertowa (ul. Chełmżyńska, Al. gen. Antoniego Chruściela „Montera”, Al. Komandosów, ul. Grzybowa, Korkowa, Strażacka, Czwartaków, Aleja Sztandarów, ul. Paderewskiego, Kadrowa).

Zapraszamy do kontaktu!
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa
Lodówka Bosch – serwis pogwarancyjny – Targówek, Warszawa

Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie lodówek i zamrażarek marki Bosch. Naprawimy lodówkę wolnostojącą i do zabudowy.Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne urządzeń tej marki, sprowadzamy części zamienne

Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa
Serwis pogwarancyjny Whirlpool – mikrofalówki – Ursynów, Warszawa

Przeprowadzamy pogwarancyjne napraw urządzeń AGD marki Whirlpool. Specjalizujemy się w naprawie kuchenek mikrofalowych; serwisujemy również piekarniki elektryczne i płyty grzewcze.Sprowadzamy oryginalne części Whirlpool od producenta.

Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa
Naprawa zagranicznych piekarników – Mokotów, Warszawa

Specjalizujemy się w naprawie piekarników elektrycznych oraz sprowadzaniu części zamiennych do nich. Serwisujemy nie tylko piekarniki dostępne na polskim rynku, ale również marki i modele