Części zamienne do piekarnika Gorenje – Wawer, Rembertów – Warszawa i okolice
 
Części zamienne do piekarnika Gorenje – Wawer, Rembertów – Warszawa i okolice


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Polecamy nasze usługi w zakresie pogwarancyjnych napraw piekarników Gorenje. Dojeżdżamy do Klientów z całej Warszawy i podwarszawskich miejscowości (Kobyłka, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek).

Serwisujemy wszystkie modele i rodzaje piekarników tej marki (również te, które od dawna są wycofane ze sprzedaży, a części zamienne do nich są trudno dostępne). Uporamy się nawet z najbardziej skomplikowanymi usterkami.

Zamawiamy oryginalne części Gorenje od producenta. Wyszukujemy również ich tańsze zamienniki porównywalnej jakości, o analogicznych parametrach. Nie wpływają one negatywnie na trwałość naprawy, a pozwalają obniżyć jej cenę.

Rodzaj użytych części nie wpływa na gwarancję naprawy. Na każde działanie serwisowe udzielamy rocznej gwarancji. W razie jakichkolwiek problemów z usuniętą przez nas usterką udzielimy pomocy szybko i w pełni bezpłatnie.

Koszt dojazdu i ekspertyzy wliczamy w cenę naprawy (dojazd i diagnoza płatne jedynie oddzielnie, do naprawy gratis). Aktualne informacje publikujemy w cenniku.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Wawra (Aleksandrów, Anin, Falenica, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer, Zerzeń), Rembertowa (ul. Żołnierska, Chełmżyńska, Al. gen. Antoniego Chruściela „Montera”, Al. Komandosów, ul. Grzybowa, Korkowa, Strażacka, Czwartaków, Aleja Sztandarów, ul. Paderewskiego, Kadrowa) i pozostałych dzielnic Warszawy.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Pruszków naprawa odkurzaczy
Pruszków naprawa odkurzaczy

Odkurzacze obecnie spełniają stałą i ważną rolę w nowoczesnych domostwach. Ich konstrukcja oraz panele sterowania są coraz bardziej skomplikowane. Nasz serwis oferuje usługi naprawy urządzeń

Wilanów, Wola - naprawa lodówek
Wilanów, Wola - naprawa lodówek

W naprawie urządzeń elektrycznych ważna jest wiedza na temat danej marki. Od lat naprawiamy sprzęty AGD różnego rodzaju. Diagnozujemy problemy związane z chłodzeniem w zamrażarkach,

Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie
Lodówki Indesit - naprawa w Warszawie

Współczesne sprzęty AGD posiadają wiele udogodnień, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Lodówki często są wyposażone w pojemniki świeżości zwane również chillerami. Uszkodzenie jakiegokolwiek komponentu skutkuje