Awaria płyty indukcyjnej – Powiśle, Śródmieście, Mokotów (Warszawa)
 
Awaria płyty indukcyjnej – Powiśle, Śródmieście, Mokotów (Warszawa)


Kontakt z serwisantem

780 104 310

Płyty indukcyjne mają wiele zalet, które wyróżniają je spośród innych płyt grzewczych. W przeciwieństwie do płyt ceramicznych, są bardziej ekonomiczne (pobierają mniej prądu, mają wysoką wydajność energetyczną) i bezpieczne (nie nagrzewają się).

Jeśli jednak kuchenka ulegnie awarii, jej naprawa jest o wiele bardziej skomplikowana niż w przypadku tradycyjnej płyty gazowo-elektrycznej. Tutaj jednak z pomocą przychodzą nasi serwisanci. To nieprawda, że naprawa kuchenki indukcyjnej musi być bardzo droga, a nawet przewyższać koszt zakupu nowej płyty. Owszem, może się tak zdarzyć, ale w bardzo niewielu przypadkach – przeważnie wystarczy wymiana jednej części lub modułu, aby płyta pracowała jak nowa przez kolejne lata. W ten sposób zaoszczędzą Państwo na kupnie i będą mogli cieszyć się sprawdzonym sprzętem.

Sprowadzamy wszystkie niezbędne części zamienne. Serwisujemy zarówno urządzenia na gwarancji (podbijamy karty gwarancyjne), jak i po jej upływie. Udzielamy rad, jak prawidłowo użytkować i czyścić urządzenie, aby służyło jak najdłużej i najwydajniej.

Na każdą usługę udzielamy rocznej gwarancji.

Ekspresowo dojeżdżamy w obrębie Powiśla, Śródmieścia i Mokotowa; niemal równie szybko działamy w pozostałych dzielnicach Warszawy.
NAPRAWA SPRZĘTU AGD
 
SERWIS PRALEK SERWIS ZMYWAREK SERWIS SUSZAREK DO UBRAŃ SERWIS LODÓWEK I ZAMRAŻAREK SERWIS PIEKARNIKÓW ELEKTRYCZNYCH SERWIS KUCHENEK MIKROFALOWYCH SERWIS PŁYT INDUKCYJNYCH SERWIS PŁYT CERAMICZNYCH SERWIS PŁYT GAZOWYCH SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY SERWIS ROBOTÓW KUCHENNYCH I ODKURZACZY MONTAŻ URZĄDZEŃ AGD
NAJNOWSZE USŁUGI
 
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów
Serwis pogwarancyjny lodówek Hoover – Warszawa, Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Rembertów

Na urządzenia domowe nie zwracamy uwagi, dopóki się nie zepsują. Powodów uszkodzeń może być wiele – przepalenie zasilania chłodziarki, niedziałający wentylator w lodówce, czy zbyt

Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola
Naprawa zmywarki Beko – Warszawa, Wola

Nasi serwisanci bardzo często są wzywani do naprawy zmywarek. Problemy są różne, od błahych po poważne: zmywarka nie domywa naczyń lub pozostawia na nich biały

Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów
Serwis suszarek do ubrań – Warszawa, Mokotów

Wieloletnia praktyka na rynku napraw AGD pozwala nam szczycić się licznym gronem zadowolonych Klientów. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie usług serwisowych w domu Klienta.